10. sınıf öğrencisinin deneme netleri nasıl olmalı?

kmlsat

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, ben lise 10. sınıf öğrencisiyim. Okulumuzda denemeler yapılıyor bu denemelerde genellikle yaptığım netler 80-105 arasında değişiyor ortalama ise 90-100 aralığı oluyor genel olarak matematik ve fen derslerinde iyiyim (matematik 26-30 net arası, fen 27-30 arası) dolayısı ile sayısal bölüm düşünüyorum ancak her ne kadar sayısal seçsem de sosyal dersler karşıma çıkacak kısacası bu netler bir 10. sınıf öğrenicisi için nasıldır ve sözel dersleri nasıl daha iyi yapabilirim? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.

Evet tyt değil ama arada tyt denemelerine de bakıyorum.
kaç net yaptığını vermişsin girdiğin sınavla ilgili bilhi sıfır. 1000 sorudan mı 80 net yapıyorsun, 100 sorudan mı nerden bilelim, girdiğin sınav hakkında bilgi ver de ne durumda olduğunu söylesin millet

Kaç net yaptığını vermişsin girdiğin sınavla ilgili bilhi sıfır. 1000 sorudan mı 80 net yapıyorsun, 100 sorudan mı nereden bilelim, girdiğin sınav hakkında bilgi ver de ne durumda olduğunu söylesin millet.

Şimdiye kadar girdiğim neredeyse bütün denemeler 120 soruydu ilginç bunu tahmin edersiniz sanmıştım ama siz insanları azarlamayı daha çok seviyorsunuz galiba.

Şimdiye kadar girdiğim neredeyse bütün denemeler 120 soruydu ilginç bunu tahmin edersiniz sanmıştım ama siz insanları azarlamayı daha çok seviyorsunuz galiba.
fende 27 net yapmışsın, nereden bileyim nasıl bir denemeye girdiğini. Söylediğin net sayısı standarta uymuyor. nasıl tahmin yürüteyim kaç soruluk bir sınava girdiğini.

fende 27 net yapmışsın, nereden bileyim nasıl bir denemeye girdiğini. Söylediğin net sayısı standarta uymuyor. nasıl tahmin yürüteyim kaç soruluk bir sınava girdiğini.
30 fen sorusu olan bir sınavda 3 boş bırakan bir insanın kaç fen neti olur ? Ayrıca zaten belirtmişim orada 27-30 ARASI diye. Yoksa 30 soruluk testlerde 3 not bırakmak standarta aykırı mı ? Neredeyse her 10. sınıf denemesi 120 soru (30 edebiyat 30 sosyal 30 matematik 30 fen) değil mi ? 10. sınıf öğrencisi 10. sınıf konularını bitirmeden okuldaki tyt denemesine girebilir mi ? Bunların hepsi tahmin edilebilinir şeyler zaten bunların dışında bir durum olsaydı belirtirdim. Eğer yardımcı olacaksanız dinliyorum ancak yardımcı olmayacaksanız lütfen daha fazla mesaj yazmayın.

Not: Nasıl bir denemeye girdiğimi soruyorsunuz ancak 10. sınıf denemelerinin %90 lık kısamı aynı soru sayısına sahip.

Son düzenleme:
30 fen sorusu olan bir sınavda 3 boş bırakan bir insanın kaç fen neti olur ? Ayrıca zaten belirtmişim orada 27-30 ARASI diye. Yoksa 30 soruluk testlerde 3 not bırakmak standarta aykırı mı ? Neredeyse her 10. sınıf denemesi 120 soru (30 edebiyat 30 sosyal 30 matematik 30 fen) değil mi ? 10. sınıf öğrencisi 10. sınıf konularını bitirmeden okuldaki tyt denemesine girebilir mi ? Bunların hepsi tahmin edilebilinir şeyler zaten bunların dışında bir durum olsaydı belirtirdim. Eğer yardımcı olacaksanız dinliyorum ancak yardımcı olmayacaksanız lütfen daha fazla mesaj yazmayın.

Not: Nasıl bir denemeye girdiğimi soruyorsunuz ancak 10. sınıf denemelerinin %90 lık kısamı aynı soru sayısına sahip.

Tyt denemelerinde fende 20 soru oluyor 30 değil, herkes senin gibi 30ar soruluk 10. sınıf denemelere girmiyor. Hatta her dersten 30ar soru olan bir denemeyi ilk defa senden duydum, attığın linkteki yayını da daha önce hiç görmedim. Soru sorarken biraz daha açmalısın böyle durumlarda. Girdiğin deneme tyt-ayt kadar bilindik değil. Ayrıca 10. sınıfta da tyt denemesi yapılıyor çoğu okullarda, hatta bazen 9. sınıf + 10. sınıfta işlediğiniz yere kadar soruyorlar

Ayrıca 10. sınıfta da TYT denemesi yapılıyor çoğu okullarda, hatta bazen 9. sınıf + 10. sınıfta işlediğiniz yere kadar soruyorlar.

Çoğu okul diyorsunuz ama daha önce Adana da da sınava giren arkadaşlarımla konuştum kendim de Kahramanmaraş'ta giriyorum okulların %90'ı sadece 10. sınıf denemesi yapıyor.

TYT denemelerinde fende 20 soru oluyor 30 değil.

TYT olmadığını yazdım zaten ben 30 soruluk 10. sınıf denemelerini kast ediyorum.

Hatta her dersten 30'ar soru olan bir denemeyi ilk defa senden duydum.

Ciddi misiniz ? bakın tekrar diyorum ben 10. sınıf kazanım denemelerinden söz ediyorum TYT değil.

Attığın linkteki yayını da daha önce hiç görmedim.

Test okul bilinen bir yayın evi diğerlerini duymamış olabilirsiniz madem öyle ben de Özdebir'in denemesinin konu dağılımlarını atıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı