10. sınıfta Anadolu lisesine geçilebilir mi?

Yaklaşık 2 hafta önce nakil denemem sonucu 37. madde diye bir hata aldım maddeden çok bir şey anlamadım ama incelediğimde 2.doneme kadar yapılıyor yazıyordu. Mudurede sordum 2.donemden itibaren geçiş yok dedi şimdi ise her hafta nakil denemesindeyim ama 37.madde hatasını alıyorum. Sanırım çok geç kaldım :(
Not: Kontenjan ve puan sorunu yok 3 4 tane ayrı okulda denedim hepsi 37 veriyor.

Meslek lisesine mi geçiş yapıyorsunuz? Meslek liselerine geçişte sadece 1.dönemde geçiş var yani 11.sınıfın 1.döneminde geçiş yapabilirsiniz diye biliyorum.

Son düzenleme:
Meslek lisesine mi geçiş yapıyorsunuz? Meslek liselerine geçişte sadece 1.dönemde geçiş var yani 11.sınıfın 1.döneminde geçiş yapabilirsiniz diye biliyorum.

Bende öyle düşünüyordum 2.donem adaptayon açısından sikintili olduğundan gecilmez diye. Sanırım 10.sinifin sonunda 11'in başlarında nakil alabiliyorum ama o alana nasıl gideceğim bilmiyorum sınava falan mı girmem gerekiyor?

Bende öyle düşünüyordum 2.donem adaptayon açısından sikintili olduğundan gecilmez diye. Sanırım 10.sinifin sonunda 11'in başlarında nakil alabiliyorum ama o alana nasıl gideceğim bilmiyorum sınava falan mı girmem gerekiyor?

Meslekten Anadolu lisesine geçişte bazı derslerden sorumlu oluyorsun diğer bir durumda yine aynı mantık olması lazım.

Geri
Yukarı