Çözüldü 10. sınıfta matematikten kalınca sorumluluk sınavına girilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mburaktekin

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar, 10. sınıfım ve bu dönem matematikten kaldım. Kaldığım tek ders matematik. Yıl sonunda sorumluluk sınavı olur mu?

Çözüm
Tüm derslerin ortalaması 50 nin üzerinde ise matematikten kalsan dahi sorumluluk sınavına girmiyorsun. Baraj dersi edebiyattır edebiyatta 50 nin altında kalma ve tüm derslerin ortalaması 50 nin altında olmasın yeter.
Tüm derslerin ortalaması 50 nin üzerinde ise matematikten kalsan dahi sorumluluk sınavına girmiyorsun. Baraj dersi edebiyattır edebiyatta 50 nin altında kalma ve tüm derslerin ortalaması 50 nin altında olmasın yeter.
Ben 9.sınıfım ve 1.dönem mattan kaldım 2.dönemde kalicam gibi ve hoca diyoki sorumluluk sınavına giricen başaramayacaksın sınıfta kalican diyo

Ben 9.sınıfım ve 1.dönem matematikten kaldım 2.dönemde kalacağım gibi ve hoca diyoki sorumluluk sınavına giricen başaramayacaksın sınıfta kalican diyor.

Yok öyle bir şey. Sadece edebiyattan sorumluluğa kalıyorsunuz. Korkutmaya çalışıyordur.

Edebiyattan kalmadığın sürece ve genel ortalaman 50 aşağısı olmadığı sürece korkmana gerek yok dostum.

Gerçekten mi? Peki hiç bu durumu yaşadın mı? Hocalarim o kaldığım derslerin sorumluluguna girmemi yoksa diploma alamayacağımı soyluyor.

10, 11 ve 12 için geçerli. 9. sınıflar yeni sistem.
10. sınıfım

Geri
Yukarı