10. sınıfta özürsüz devamsızlık 20 gün olursa sınıfta kalınır mı?

Nickname41

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben 10. sınıfa gidiyorum ve 27 gün özürsüz devamsızlığım var. 11 gün de özürlü. 27 günü 5 güne kadar indirecek, raporum var ama galiba özürlü devamsızlık 20 günü geçerse kalıyorum.
Ne yapmaylım geçmek için?

Her türlü kalıyorsunuz. Toplam devamsızlık süreniz 30 günü geçmiş. Tanılan devamsızlık süresi özürsüz 10 gün, toplam 30 gündür. İzinli için bir sınır yok toplam devamsızlık hakkı geçilmediği sürece.

Her türlü kalıyorsunuz. Toplam devamsızlık süreniz 30 günü geçmiş. Tanılan devamsızlık süresi özürsüz 10 gün, toplam 30 gündür. İzinli için bir sınır yok toplam devamsızlık hakkı geçilmediği sürece.

Veliniz sildirebilir devamsızlıkları.

Özürlü devamsızlık 20 geçince kalınmıyor mu?
Özürlü devamsızlıkta silinir mi?

Nasıl yani anlamadım şimdi ben ne yaparsam yapayım kalıyorum mu yani sildirsem dahi de mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lisede devamsızlık sildirmek diye bir şey yoktur, özürsüz devamsızlıklar özürlüye geçirilir. Siz sistem tarafından otomatik olarak şu an zaten sınıfta kaldı olarak gözüküyorsunuz. Lise öğrencilerinin 10 gün özürsüz, 20 gün özürlü toplamda 30 gün devamsızlık hakları vardır. Siz toplam 30 günü her türlü geçmişsiniz kaldı ki, sizin özürsüz devamsızlığınız 5 e inse dahi sınıfta kalacaksınız.

Geri
Yukarı