Çözüldü 10 yıllık bir programın lisansı nasıl kaldırılabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dümdüz

Megapat
Makaleler
53
Yer
İstanbul
Herkese selamlar.

Eski bir marketimiz var. Barkosis adında bir barkod sistemi kullanıyoruz. Ücretli bir sistem.

Program bugüne kadar çalışıyordu, Ancak bilgisayara format attıktan sonra programdaki lisansımız gitti. Barkosis müşteri hizmetlerini aradığımda, eski versiyon programlara desteğin kesildiğini, lisans kodlarının kayıp olduğunu söylediler. Eski sürümünü para verip satın almıştık ama bir önemi kalmadı (?), haliyle 10 yıllık bir program.

Yeni versiyonu satın alayım desem, ateş pahası; binlerce ürün fiyatı, stok adedi + müşterilerin borç bilgisi hepsi bu eski versiyonda; onları tek tek el ile taşımak da var...

Benim gibi başka mağdur birisi: BarkoSiS Bin Bir Sözle Taahhütle Satılan Market Programını Kullanamıyorum

Program 1.5MB boyutunda. Visual Basic 6.0 ile yazılmış, hiçbir koruması yok; çok kolay decompile ediliyor. Ancak lisansını kaldırmayı bir türlü beceremedim. Nasıl yapabilirim? Ya da direkt yardımcı olabilecek var mı?

Dosya: BarkoSiS
Virustotal: VirusTotal

Ollydbg için not, aktivasyon kodu girince gelen hata mesajı:

Başlık: Hata
İçerik: Geçersiz Aktivasyon Kodu

Son düzenleme:
Çözüm
Ollydbg ile hallettim, teşekkür ettim.
20211105_203628.jpg
Ollydbg ile hallettim, teşekkür ettim.
Eki Görüntüle 1206903

Hocam pek teknik bilgi sahibi değilim birebir yaşadığınız sıkıntıları yaşıyorum aynı programla bana da yardımcı olma şansınız var mı ollydbg ile ilgili hiç bilgim yok
Yardım eden olur mu bir türlü yapamıyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı