10 yıllık Harddisk çalışır mı?

Şunun gibi bir parça alıyorsunuz. İçerisine takıp harici şekilde kullanabilirsiniz.

SATA arayüzü varmış. Çok eski diyince SATA yoktur sandım. SATA ile bağlayıp deneyebilirsin ama 3,5 inç ise laptop içine sığmayabilir.
Hocam bu da 15 yıllık laptopun parçası. O laptop olmadığı için aynı ömürdeki laptoplarda çalışır mı? SATA girişinden dolayı önüme gelen her laptopun kasasını açmak istemiyorum. Konuyu açmamdaki sebeb her laptopa uyumlu olur mu? Artık eski laptoplara bakacağız.

Bende A5 v16.6.1 aldım, Technopat'ta bana alma, bozuk gelir, ekranda ölü piksel olur serviste sorun yaşarsın dediler ama benim ürünüm kargoya çıkmıştı o yüzden sordum.
Monster çok kaliteli bir marka değil. Fiyatına göre sundukları ürün diğer markalara kıyasla daha iyi. Ancak MSI gibi markaların yanında "kalite" olarak yanına bile yaklaşamaz. Kasa kalitesi özellikle kötü. Ama onun dışında güzeldir. Bütçeniz 8500 TL gibi bir fiyatın aşağısındaysa tercih edilebilir.

Benim 9 senelik notebook HDD'im çalışıyor sağlık ve performans %100 bence çalışır.

@BerkayZ87neden üzgün attınız.
Her HDD'nin ömrü aynı değil çünkü. Benim de elimde 12 senelik Samsung 320 GB vardı, 12. senesinde öldü. Her HDD'nin ömrü farklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı