10 yıllık Harddisk çalışır mı?

Monster çok kaliteli bir marka değil. Fiyatına göre sundukları ürün diğer markalara kıyasla daha iyi. Ancak MSI gibi markaların yanında "kalite" olarak yanına bile yaklaşamaz. Kasa kalitesi özellikle kötü. Ama onun dışında güzeldir. Bütçeniz 8500 TL gibi bir fiyatın aşağısındaysa tercih edilebilir.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler notebook bakıyordum ve Trendyol'da indirime girdiğini gördüm 7600TL'ye satılıyordu aldım o fiyata HP'nin 1050 3 GB'lık modeli vardı o yüzden aldım.

Her HDD'nin ömrü aynı değil çünkü. Benim de elimde 12 senelik Samsung 320 GB vardı, 12. senesinde öldü. Her HDD'nin ömrü farklı.
Hocam zaten 7-8 yıldır kullanılmıyor. Laptoptan çıkartılmış bir şekilde bekliyordu. Bakalım inşallah çalışır.

Şunun gibi bir parça alıyorsunuz. İçerisine takıp harici şekilde kullanabilirsiniz.

Hocam bunu alsam harici olarak kesin bağlayabilir miyim?

Her HDD'nin ömrü aynı değil çünkü. Benim de elimde 12 senelik Samsung 320 GB vardı, 12. senesinde öldü. Her HDD'nin ömrü farklı.

Bence dedim tahmin ettim tam bir şey demedim.

Hocam zaten 7-8 yıldır kullanılmıyor. Laptoptan çıkartılmış bir şekilde bekliyordu. Bakalım inşallah çalışır.

Hocam bunu alsam harici olarak kesin bağlayabilir miyim?

Eğer HDD çalışırsa olur USB ile bağlarsınız Windows bir bilgisayarda denemenizi tavsiye ederim.

Güzel bir seçim olmuş, hayırlı olsun.

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı