100.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
100.000

birto

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yurt dışında yaşıyorum. Yarın elektronik ürünler üzerine fuar var ve indirimler olacak. Yarın üst segment bir laptop almayı planlıyorum. Marka ve model fikrim yok. Bileşenler konusuna aşina değilim. Tüm önerilerinize açığım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam MSİ Vector modellerine bakabilirsiniz

He MSI unuttum MSI katana da olabilir hem bayağı soğuk.

O çok ısınmaz mı?

Merhaba arkadaşlar yurt dışında yaşıyorum. Yarın elektronik ürünler üzerine fuar var ve indirimler olacak. Yarın üst segment bir laptop almayı planlıyorum. Marka ve model fikrim yok. Bileşenler konusuna aşina değilim. Tüm önerilerinize açığım. Yardımcı olursanız sevinirim.
MSI Creator Z17 çok güzel cihaz özelliklere göre 60k-140k arası değişen skalası var maksimumu elimde böyle bir makine yok.

Belirttiğin fuarda önerilen modellerin çoğu büyük ihtimal olmayacak. O yüzden modelden ziyade marka önerisinde bulunacağım.

Öncelikle bakarken ilk önce markaların üst segment kasalarını incele, geri kalanlara hiç bakma. Mesela Asus için ROG, HP Omen, Lenovo Legion ve MSI için işler biraz karışık, internetten bakarak kasa sıralamasını görebilirsiniz.

Kasası üst seviye laptoplar için işlemci ve ekran kartı TDP değerleri, ekran çözünürlüğü gibi değişken bilgileri sorup öğrenerek ihtiyacınızı görecek modeli alabilirsiniz.

He MSI unuttum MSI katana da olabilir hem bayağı soğuk.
Bu bütçeye katana mi önerilir hocam?

Başka competetion yok bu fiyatta, yurt dışında yaşıyorsanız oldukça uyguna geliyor.

İşlemci diyorum çok ısınmaz mı diye. 13900HX fazla ısınır.
Undervolt yapabiliyorsunuz hocam o işlemciye, ısı sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı