100.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
100.000
Teşekkürler arkadaşlar yarın sabah önerdiğiniz laptoplara bakacağım. Yaklaşık 1 haftadır araştırıyorum fakat çok kafam karıştı. Tekrardan teşekkürler.

Başka competetion yok bu fiyatta, yurt dışında yaşıyorsanız oldukça uyguna geliyor.

Undervolt yapabiliyorsunuz hocam o işlemciye, ısı sorun olmaz.

ASUS ROG var. Ama daha ucuza çok iyi yine var. Excalibur G810 ya da HP Victus 16 olabilir. Bu arada oyun için mi iş için mi? İş içinse çok pahalıya gerek yok.
Güzel laptop hocam ama forumda az önce okudum kronik ses sorunumu ne varmış . Yarın deneyimleme şansım olacak.

ASUS ROG var. Ama daha ucuza çok iyi yine var. Excalibur G810 ya da HP Victus 16 olabilir. Bu arada oyun için mi iş için mi? İş içinse çok pahalıya gerek yok.
Hocam oyun oynamak, film izlemek için. Hobi amaçlı. Teşekkürler önerileriniz için. Tabi daha ucuza elde edebilceğim bir laptop daha iyi olurdu. Upgrade edilebilir bir laptop öneriside olabilir. Örneğin 16gb ram var 32 yapabilirim.

Son düzenleme:
Belirttiğin fuarda önerilen modellerin çoğu büyük ihtimal olmayacak. O yüzden modelden ziyade marka önerisinde bulunacağım.

Öncelikle bakarken ilk önce markaların üst segment kasalarını incele, geri kalanlara hiç bakma. Mesela ASUS için ROG, HP Omen, Lenovo Legion ve MSI için işler biraz karışık, internetten bakarak kasa sıralamasını görebilirsiniz.

Kasası üst seviye laptoplar için işlemci ve ekran kartı TDP değerleri, ekran çözünürlüğü gibi değişken bilgileri sorup öğrenerek ihtiyacınızı görecek modeli alabilirsiniz.

Bu bütçeye katana mi önerilir hocam?

Hem ucuz hem aşırı iyi performans veriyor diğerleri gerektiğinden fazla performans veriyor.

Teşekkürler arkadaşlar yarın sabah önerdiğiniz laptoplara bakacağım. Yaklaşık 1 haftadır araştırıyorum fakat çok kafam karıştı. Tekrardan teşekkürler.

Güzel laptop hocam ama forumda az önce okudum kronik ses sorunumu ne varmış . Yarın deneyimleme şansım olacak.

Hocam oyun oynamak, film izlemek için. Hobi amaçlı. Teşekkürler önerileriniz için. Tabi daha ucuza elde edebilceğim bir laptop daha iyi olurdu. Upgrade edilebilir bir laptop öneriside olabilir. Örneğin 16gb ram var 32 yapabilirim.
Sizede öyle diyorum bence ama siz bilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı