100-150 TL Arası İşlemci Soğutucusu Tavsiyesi

Işlemci fanı sökülür ve üzerindeki termal macun temizlenir daha sonra işlemci sökülerek üzerindeki macun temizlenir ve bir damla termal macun damlatılır. İşlemci yerine takılır ve üzerine işlemci fanı takılır.
işlemci fanı sökülür ve üzerindeki termal macun temizlenir daha sonra işlemci sökülerek üzerindeki macun temizlenir ve bir damla termal macun damlatılır.işlemci yerine takılır ve üzerine işlemci fanı takılır.
Termal macun işlemci soğutucusu mu? 😀
işlemci fanı sökülür ve üzerindeki termal macun temizlenir daha sonra işlemci sökülerek üzerindeki macun temizlenir ve bir damla termal macun damlatılır.işlemci yerine takılır ve üzerine işlemci fanı takılır.

Ben mi milleti yanlış yönlendiriyorum? Konu sahibi işlemci fan sesi çok fazla, o yüzden yeni bir soğutucu arıyorum demiş. İşlemcim fazla ısınıyor dememiş. Termal macun ile ne alakası var?

Ben mi milleti yanlış yönlendiriyorum? Konu sahibi işlemci fan sesi çok fazla, o yüzden yeni bir soğutucu arıyorum demiş. İşlemcim fazla ısınıyor dememiş. Termal macun ile ne alakası var?

Kardeşim fanın hızı işlemci sıcaklığına göre otomatik ayarlanır, işlemci ısısı düşerse fanın RPM değeri de düşer seste azalır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam siz çok bilgilisiniz uzatmayın.

Düzenleme: Ayrıca stok fanların boyutu küçük olduğu için ses yapar, fan boyutu arttıkça fanın desibel ses şiddeti azalır. Kurduğun cümleye dikkat et hakarete gidiyorsun.

Son düzenleme:

Uzattığım falan yok, yanlış bir şey söylediysem de kusura bakma, termal macun ilk çözüm olarak aklıma gelmişti ama alakasız olmuş sana göre, o yüzden dediklerim için özür dilerim tekrar, lütfen yanlış anlama.

Düzenleme: Ayrıca stok fanların boyutu küçük olduğu için ses yapar, fan boyutu arttıkça fanın desibel ses şiddeti azalır. Kurduğun cümleye dikkat et hakarete gidiyorsun.

Tamam.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı