100-150 TL arası klavye ve fare tavsiyesi

Logitech MK120 USB Kablolu Klavye Mouse Set veya A4 TECH FG1010 2.4G Q FN-mm Klavye + Mouse Set 2000D Beyaz almak istiyorum. Sizce hangisi daha iyidir?
100 lirayı hem klavyeye hem de fareye vermek isterdim ama saçma sapan problemler olmasından çekiniyorum. 3-4 sene önce 70 liraya mı ne fare almıştım şu an neredeyse kullanılamaz halde.

Yukarıda yazdıklarımın linkleri burada: LOGITECH MK120 Kablolu Klavye & Mouse Seti Siyah
A4 TECH FG1010 2.4G Q FN-MM Klavye + Mouse Set 2000D Beyaz

Bu fiyat bandında başka tavsiyeleriniz varsa onlara da bakabilirim.
Bu arada eskiden aldığım Everest marka mouse 70 lira civarı değil 36TL imiş.

Logitech M105 fare ve İnca IK-274QU klavye aldım. EVEREST SM-770 vardı eskiden fare olarak oyuncu faresi deniyordu falan ama elime büyük geliyordu. Sol tık ve tekerlek düzgün çalışmamaya başlamıştı.

İnca klavyenin yazma hissi güzel gibi yumuşak. İlkten dandik gibi gelmişti ama yazma bakımından işimi görecek gibi. Sadece tuşlar değişik geliyor elimin mi alışması lazım kalitesiz mi bilemiyorum. Fare 87TL, klavye 65TL.

Fare ama biraz fazla küçük çok dikkat etmemişim alırken.

Kaç senedir kullanıyorsunuz? Klavyede yukarıdaki sayı tuşları hala çalışıyor mu?
Klavye değil sadece mouse kullanıyorum o da birkaç ay oldu. Büyüklük küçüklük biraz göreceli sonuçta herkesin eli aynı ebat değil. Ama güzel. Kalitesiz de değil pek.

Yeni konular

Geri
Yukarı