100-150 TL Gaming mouse önerisi

Hexa Force

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-8100 | RX6600XT Speedster Qick 308 8GB | Kingston Fury Beast 2x8GB RAM | 1TB HDD + 120GB SSD | G102 | B930 | DFGT | H2002P | ACER SWIFT 1 | MSI CREATOR Z17
Selam arkadaşlar, 100 liraya -maksimum 150 liraya- bir mouse alacağım(ha böyle al ömürlük bu dediğiniz modeller varsa fiyat aralığımı es geçerek belirtebilirsiniz)
Genelde Minecraft, LOL, tft, trove, GTA 5 Online oynarım.
Ele oturan, büyük -elim büyük-, tıklama sorunu olmayan bir mouse almak istiyorum.
Şu anda kullanmakta olduğum Gamepower'ın bane isimli mouse'u oldukça şık ve elime cuk diye oturuyor fakat saniyede 5 tıklamayı geçince mouse tıklamamaya başlıyor(Minecraft'ı oynayamama sebep oluyor).

Şu anda aklımda Adata ınfarex'in M10 modeli var, mousepad ile geliyor ikisi de RGB ışıklandırmaya sahip (pek önemli değil ama olmazsa "Gaming" olmuyor :D) ve iki ürünü bu fiyata almak cazip geliyor.

A90 Bloody. Bütün genelde internet cafe mouse'si ele oturuyor ve hissiyatı çok iyi. Macrosu 1000 tıklamdan sonra bitiyor ancak 9$ almaya değer ama $ malum 6₺.

Asus Cerberus Fortus, Steelseries Rival 105, Bloody A90 veya Logitech G102 alabilirsiniz.

A90 Bloody. Bütün genelde internet cafe mouse'si ele oturuyor ve hissiyatı çok iyi. Macrosu 1000 tıklamdan sonra bitiyor ancak 9$ almaya değer ama $ malum 6₺.
Birkaç arkadaşım önerdi güzel diye hatta o yazılımındanda bahsetti. Yazılımı konusunda bir düşünmedim değil sonuçta birisi gidip o 1000 hakkı 9999 yapabilir değil mi?

Avuç içi severseniz Logitech G300s öneririm. Bende var, kullanıyorum gayet memnunum.
Dostum gördüğüm ve elime aldığım en kötü mouse olabilir. Daha geçen hafta arkadaşımla internet kafeye gittiğimde kullanma şansım oldu, yapısı çok garip mouse çok küçük tuş yerleri ve basma hissiyatı ortalamanın bir tık altında bana göre.

Bloody'nin yazılımı berbat. Steelseries Rival 105, Rival 110 veya Logitech G102/G203 gibi mouselara bakın.

Dostum gördüğüm ve elime aldığım en kötü mouse olabilir. Daha geçen hafta arkadaşımla internet kafeye gittiğimde kullanma şansım oldu, yapısı çok garip mouse çok küçük tuş yerleri ve basma hissiyatı ortalamanın bir tık altında bana göre.
Bu mouse sanki azınlık için üretilmiş. Azınlıktan kastım çoğunluğun istediği yapıda bir mouse olmaması. Bana uygun. Size uygun olmayabilir.

Bu mouse sanki azınlık için üretilmiş. Azınlıktan kastım çoğunluğun istediği yapıda bir mouse olmaması. Bana uygun. Size uygun olmayabilir.
Yani küçük elli kişiler için oldukça hoş hele o ek tuşları ama benim el gereksiz büyük(büyük mouselara koyunca cihaz elimin içinde kayboluyor.) kullanırken o tuşlara basmama ihtimalim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı