100-150 TL kulaklık önerisi

Bütçe
100-150 TL
Önerileriniz için sağ olun büyük ihtimalle Trust ya da redragon tercih ediceğim. İlerleyen saatler de sipariş ettiğim kulaklığı çözüm olarak işaretlerim.

Kablo sorununu yazılım ile ayarlanabileceğini bilmiyordum. Çoğu sorun driver ile çözülmüyor. Çoğu site iadeyi doğru düzgün kabul etmiyor.
Kulaklığı, İncehesap satıyor oradan önerdim. İade gayet güzel kabul ediyor. Sürekli kablo sorunu ile karşılaşan görmedim, cızırtı, mikrofon sesi kısıklığı vs sorunlardan bahsediyorum. Olmadı 710 modeli tercih edilir yerine. İade edilir yerine başka bir şey alınır.

Kulaklığı, İncehesap satıyor oradan önerdim. İade gayet güzel kabul ediyor. Sürekli kablo sorunu ile karşılaşan görmedim, cızırtı, mikrofon sesi kısıklığı vs sorunlardan bahsediyorum. Olmadı 710 modeli tercih edilir yerine. İade edilir yerine başka bir şey alınır.

Şu an kulaklık acil olduğu için riske pek girmek istemiyorum o yüzden maalesef.

Şu an kulaklık acil olduğu için riske pek girmek istemiyorum o yüzden maalesef.
Sen bilirsin dostum, ben burada James Donkey, Rampage, Trust veyahut her hangi bir markaya bayılmıyorum ya da çok sevdiğim falan yok. Düşük bütçe de en iyi özelliklere sahip ve en iyi performansı verebilecek modelleri öneriyorum. Adam geliyor iki tane aynı konu atıyor. Ben bilmiyor değilim üstüne marka basıp kalitesiz ürün sattıklarını. Ama bu fiyata iyi işte anlaşılmıyor durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı