100-150 TL kulaklık önerisi

Bütçe
100-150 TL

Ben şu an bunu kullanıyorum ses kalitesi iyi mikrofonu da idare eder değerlendirmeni öneririm.
Çöp bir kulaklık. Kulağımı ağrıtıyor ve kablosu aşırı dandik.
Hocam bir önce ki konumda da bunu önermiştiniz ancak dediğim gibi tam emin olamadım bu mu yoksa HP H100'ümü tercih etmeliyim.
Bütçe nedir? Artırma şansın var mı?

Bütçe nedir? Artırma şansın var mı?

Belki 200'lere kadar zorlayabilirim ama çok düşük bir ihtimal.

Bu bütçe de kulaklıkları tercih edilebilir, uygun fiyatta mikrofonu ve sunduğu ses kalitesi iyi oluyor genel de. Önerdiğim modele bir şans verebilirsiniz. Trust kulaklık kesinlikle önermem.

Neden hocam genel olarak baktığım da daha uzun ömürlü olabiliyor bazı modelleri.

Trust, kalitesiz çünkü. Rampage'de kalitesiz ama düşük bütçe de kulaklıkları iyi oluyor. James Donkey 711 Siyah 7.1 Surround Gaming Kulaklık - incehesap.com Şu da üzmez iyi bu arada.

2 Konu aynı onu geçtim yazılımı ile kendiniz ayarlayabilirsiniz. 14 Gün içinde iade diye bir şey var.

2 Konu aynı onu geçtim yazılımı ile kendiniz ayarlayabilirsiniz. 14 Gün içinde iade diye bir şey var.
Kablo sorununu yazılım ile ayarlanabileceğini bilmiyordum. Çoğu sorun driver ile çözülmüyor. Çoğu site iadeyi doğru düzgün kabul etmiyor.

Geri
Yukarı