100-150 TL oyuncu mouse önerisi

rmznx56

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
100-150 TL arasında bir oyuncu faresi arıyorum mümkün olursa Vatan'dan olsun çünkü yakın bir zamanda sistem almaya gideceğim oradan hem fareyi de oradan almış olurum.

Işıklı zaten. :) Tek renk değil tatmin ediyor. Çok ışıklı olsun diyorsan Everest gibi markalara yönelmen gerek bu fiyat aralığı için onlar her yerine ışık koyuyor. :)
Hep pavyon efektli şeyleri sevmişimdir :D
Işıklı zaten. :) Tek renk değil tatmin ediyor. Çok ışıklı olsun diyorsan Everest gibi markalara yönelmen gerek bu fiyat aralığı için onlar her yerine ışık koyuyor. :)
sence rampage howl nasıl

G102 ile herşeyi aynı vatandan almıştım 165 TL iken g102 nin bize gelmediğini söylemişlerdi.(istanbul vatan topkapı)
Dpı geçişleri var 400 800 1600 3200 (8000 e kadar ayarlanabiliyor uygulamadan)
Logitech gaming software kurarak üzerindeki aydınlatmayı yönetebiliyorsunuz nasıl istiyorsanız tek renk, renk döngüsü.
Alternatif tercihiniz olabilir.

G102 ile herşeyi aynı vatandan almıştım 165 TL iken g102 nin bize gelmediğini söylemişlerdi.(istanbul vatan topkapı)
Dpı geçişleri var 400 800 1600 3200 (8000 e kadar ayarlanabiliyor uygulamadan)
Logitech gaming software kurarak üzerindeki aydınlatmayı yönetebiliyorsunuz nasıl istiyorsanız tek renk, renk döngüsü.
Alternatif tercihiniz olabilir.
Rampage defilade i önerir misin

Bir yıldan uzun süredir Rampage SMX-R17 kullanıyorum. 600 ve 7200 DPI arasında hız seçenekleri sunuyor. Yazılımı ile beraber ışık yapılandırmasını değiştirebiliyorsun birkaç mod arasından. Şahsen ben memnunum, şu ana kadar herhangi bir problemim olmadı. Kalite olarak da fiyatına değdiğini düşünüyorum. Bu fiyat bandında bu özellikleri barındıran ürün pek yok zaten. Değeceğini düşünüyorum açıkçası, isterseniz birkaç inceleme videosuna göz atabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı