100-200 TL mouse önerisi

hasan arslan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, elim orta derece büyüklüğünde yeni mouse almak istiyorum. Valorant ara sıra LoL tarzı oyunlar oynuyorum hangi mouse alabilirim?
G102, G203, MSI, ve ASUS'un mouselerine baktım sensör farkı var ve hiçbir şey anlamıyorum. 1000 HZ olanda var onunda ne anlama geldigini bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Öncelikle Logitech G300S Ve Optic Mouselardan almak gibi bir hata asla yapma.

A4 Tech Öneririm çok uzun ömürlüdür 1 Mouse'unu 10 sene kullandığımı bilirim şu linke bakabilirsin.

Bu arada Optic mouse Laser Mouse'lara göre daha yavaştır ve her yüzeyde çalışmaz mouse pad falan gerekir. Ama Laser mouse birçok yüzeyde çalışır ve sensörü çok hızlıdır. Optic mouse'sensöründe sensör sürekli fotoğraf çekerek çalışır fakat lazerde ise durum farklıdır işte bu yüzden Optic yavaştır. (Kendi optic mouse tecrübemden biliyorum.)

Rampage alma, G300s alma. G300s kronik sorunlu.

Elinin büyüklüğü önemli değil. Ben yıllarca elimin ebatından çok küçük mouse'lar kullandım. G703'e alışabilmem 3 sene sürdü. 1 milisaniye tepki süresi olduğu için, alıştığım diğer farelerden çok üstündü ama alışmak çok zor oldu. O fiyata sana önerebileceğim fareler düşük sınıf olur.

Logitech G102 veya G203 ikisi de aynı biri Avrupa'da üretiliyor biri Asya da.
Ben Logitech G102 kullanıyorum memnunum Logitech G Hub uygulamasıda gayet şık.

Yeni konular

Geri
Yukarı