Tadı güzel whey önerisi

Başıbüyük

Hectopat
Hardline whey 3 matrix çikolata aromalı kullanıyorum ondan önce de SSN refuel çikolatalı kullandım. Özellikle Hardline'ın tadını hiç beğenmedim. Tadı güzel çikolata aromalı whey önerebilir misiniz? Düşük kaliteli olanlar da olabilir aradığım şey tadının güzel olması, keyfine içeceğim. Bütçe 1800'e kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bigjoy Sports BIGWHEY Whey Protein Classic Ãilek 2376g 72 Servis | Bigjoy (kod: Ozan10)
hocam bi arkadaşım eco wheylerin wpc oranı düşük olduğu için şekeri fazla tadları daha güzel oluyo diyodu kullandığınız veya duyduğunuz tadı iyi eco whey varmı ?

Hocam bir arkadaşım eco wheylerin WPC oranı düşük olduğu için şekeri fazla tadları daha güzel oluyor diyordu kullandığınız veya duyduğunuz tadı iyi eco whey var mı?

Eco wheylerin içeriği kötü, sırf tat için içerikten feragat edilmez. Attıklarımın tadı iyidir bigjoy çilekli milkshake gibi, supplementler mocha ise soğuk kahve gibi.

Bigjoy Sports BIGWHEY Whey Protein Classic Ãilek 2376g 72 Servis | Bigjoy (kod: Ozan10)

Tuzlu karamel supplementlar'ın proteinini kullanıyorum tadı güzel gidiyor.

Protein tozunda tada değil kaliteye bakılır. SSN alınmaz daha bilgi vermekten aciz. Eğer hem tat hem kalite ararsan Big Joy.

Fakat kalite orta olsa da olur aroma kesinlikle çok iyi olmalı dersen Swiss Nutrition.

Yeni konular

Geri
Yukarı