100-250TL arası klavye önerisi

arda307

Hectopat
100-250TL arasında sessiz, rahat ve ışıksız bir düz klavye istiyorum.
Hem oyun için hem de normal kullanım için.
Bu fiyat bandında arıyorum belki bütçe 300 olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Biraz eski tarz değil de yeni tarz istiyorum. Bu tarz Logitech klavyelerinde his çok iyi değil.
Üstteki klavyenin Q olanına bakabilirsiniz:

Laptop tuşlarının hissiyatını beğeniyorsanız:

Üstteki klavyenin Q olanına bakabilirsiniz:

Laptop tuşlarının hissiyatını beğeniyorsanız:

Aynen laptop tuşu hissiyatı gibi arıyorum. Biraz çık çık diye ses çıkarlardan değil ama :)

Aynen laptop tuşu hissiyatı gibi arıyorum. Biraz çık çık diye ses çıkarlardan değil ama :)
Klavyedeki büyük tuşlar (Space, Enter gibi) diğerlerinden daha sesli. Şu videoya bir bakın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Klavyedeki büyük tuşlar (Space, Enter gibi) diğerlerinden daha sesli. Şu videoya bir bakın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Nefret ediyorum bu cık cık cık sesinden şu anda başka birinin laptopunu kullanıyorum aynı bu seste nefret ettiriyor her yazışımda gerçekten.

Nefret ediyorum bu cık cık cık sesinden şu anda başka birinin laptopunu kullanıyorum aynı bu seste nefret ettiriyor her yazışımda gerçekten.
Hocam şu klavyeye bir bakar mısınız:
Basım hissiyatı baya yumuşak fakat yine biraz sesli sanırım size göre. Hissiyat ön plandaysa alınabilir.

Hocam şu klavyeye bir bakar mısınız:
Basım hissiyatı bayağı yumuşak fakat yine biraz sesli sanırım size göre. Hissiyat ön plandaysa alınabilir.

Sesi hoşuma gitti hissiyatı buradan bakışımda iyi gibi duruyor fakat ışıklı bakmıyorum çünkü ucuz modellerde tuşlar siliniyor gibi gibi problemler oluyor.

Geri
Yukarı