%100 CPU Kullanımı

Ahmet Salih

Kilopat
Yer
Bursa/Bilecik
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar PC' yi kapadım açtım herhangi bir şey yoktu daha sonra görev yöneticisinden işlemcinin %100 olarak kullanıldığını gördüm. Ve PC kasma yapıyor bilen varsa lütfen yardımcı olsun. Cevap bekliyorum. Saygılar.
Ekran Alıntısı.PNG02.PNG Ekran Alıntısı.PNG 33.PNG Ekran Alıntısı.PNG

Antivirüs ile tarattınız mı ? Virüs kaynaklı da olabilir ?

Sadece virüs programı ve catalist kontrol center kalsın. Birde öyle deneyin. Açılışta ne az program çalışırsa o kadar iyi.

Aslında catalistin kalmasıda gereksiz sadece antivirüs ve internet download manager açık kalsın. O catalist çok fazla kasıyor bilgisayarı.

rss.exe adlı program kullanıyor CPU'yu sağ tık yapın ve görevi sonlandır deyin. Program yüklediysen birkaç gün önceden ondan kaynaklıdır.

Tüm kullanıcılara ilişkin işlemleri tıklayın hangi programın %100 kullandığına bir bakın ondan sonra burada paylaşın büyük ihtimal virüstür.

Tüm kullanıcılara ilişkin işlemleri tıklayın hangi programın %100 kullandığına bir bakın ondan sonra burada paylaşın büyük ihtimal virüstür.
Zaten paylaşmış ve rss.exe adlı uygulamadan kaynaklı. Sağ tık yapıp görevi sonlandır deyin işlem tamamdır.

Sorunu çözdünüz mü?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı