%100 Disk Kullanımı Sorunu!

• Konuyu başlatan MY49
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 3B
Maalesef. Üniversite öğrencilerine Windows 8.1 ve Microsoft Office 2013 gibi yazılımların bedava olduğunu biliyorum. Ancak henüz üniversiteye geçmediğim için faydalanamıyorum doğrusu. :(

Üniversite öğrencisi olmak şart değil, ilkokul bile okusan alabiliyorsun. Karne, ya da e-okul ders programının SS gönderebilirsin. Henüz bunu bile bilmiyorsun. Çünkü araştırmayı öğrenmemişsin.

Üniversite öğrencisi olmak şart değil, ilkokul bile okusan alabiliyorsun. Karne, ya da e-okul ders programının SS gönderebilirsin. Henüz bunu bile bilmiyorsun. Çünkü araştırmayı öğrenmemişsin.
Bir Windows 8.1 yüklemedik diye bu kadar ezmenin anlamı ne? Ben daha önce bu forumdan çok yardım aldım ama böyle ezeni görmedim. Almaya daha önceden çalıştım ancak üniversite öğrenciliği gerekiyor demişti. Diğer arkadaşımın da dediği gibi cimri davranıyordu. Ama cidden yazıklar olsun. Sen hariç herkes yardımcı olabilir bana. Senden yardım istemiyorum. Donanım konusunda çok iyi olamayabilirim. Zaten benim alanım donanım değil. Diğer konularıma bakarsan öğrenebilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı