%100 Disk Kullanımı Sorunu

özgür muslu

Hectopat
Daha fazla  
Diger konulara baktım. Arkadaşlar hepsini uyguladım ama disk hic düşmedi. Bilgisayarı 1 hafta önce aldım. Aldıgımdan disk %100. Diski system yiyor.

download.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
O önemli birşey değil . Araştırmalarıma göre yeni Windows işletim sistemleri SDD'ler için tasarlanıyor ama biz bunu HDD yüklediğimiz zaman böyle sorunlar olabilir . Bilgisayarı yeniden başlat veya kendi kendine o değer düşer 0'a kadar

Diger konulara baktım. Arkadaşlar hepsini uyguladım ama disk hic düşmedi. Bilgisayarı 1 hafta önce aldım. Aldıgımdan disk %100. Diski system yiyor.

Eki Görüntüle 268104
Sistemde SSD yoksa ki ben bu lanet sorundan çok muzdariptim taki yeni sisteme SSD ekleyerek bu sorundan kurtardım mekanik disk kullandığın sürece bu sorun düzelmesi zor

SSD yoksa sorun halen devam eder. İnternette birkaç çözüm mevcut fakat bunların hepsi geçici çözümler. İşe yarasa bile 2 gün sonra gene %100 oluyor.

Hocam Disk kullanımı problemi bendede mevcut nasil çözeceğimi bulamadım herhangi bir sonuca ulaşabildiniz mi Acilen çözüm ariyorum

Görev yöneticisi olarak eklediğin fotoğraf sanırım window 8.1 ait.
Yapabileceğin şeyler sınırlı fakat bu sorunla karşılaşan insanların ilk yaptığı; Hizmetlerden windows search devre dışı bırakmak oluyor.

İkinci olarak önerim windows 10 kullanman yada bir ssd satın alman olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı