100₺ Kulakiçi Kulaklık Önerisi

TYTAYT

Hectopat
Arkadaşlar 100₺'ye kadar telefon için kulak içi kulaklık arıyorum.Telefon Mi 9 SE, müzik dinlemek, dizi izlemek için. Mikrofon kalitesi önemli değil. Önemli olan ses kalitesi. İnternetten alacağım yurt içi yurt dışı hiç fark etmez. Daha önce QCY T3 Kablosuz kulaklık kullandım. Ses gecikmesi ve kulak hizzasından düşüp kırıldığı için kablolu kullanmak istiyorum.

@Uton 'nin önerdiği kulaklığı aldım arkadaşlar. Herkese teşekkürler.
İyi kullanımlar ve hayırlı olsun. Müzisyen 5 tane arkadaşım kullandı sahneye çıkarken. Bu fiyat aralığında yaşayabileceğiniz en iyi müzik deneyimini yaşayacağınızın garantisini veriyorum. Kullandıktan sonra geri bildirim yazmayı unutmayın.

İyi kullanımlar ve hayırlı olsun. Müzisyen 5 tane arkadaşım kullandı sahneye çıkarken. Bu fiyat aralığında yaşayabileceğiniz en iyi müzik deneyimini yaşayacağınızın garantisini veriyorum. Kullandıktan sonra geri bildirim yazmayı unutmayın.
Ses seviyesi çok yüksek sanki düğün salonundayım. Kulaklıklarla pek aram yok. Sesi çok iyi veriyor. Dinlediğim müzikte hangi enstrüman çaldığını direk anlayabiliyorum. Belki önceki kulaklığımda da anlıyorumdur ama dikkat etmemişimdir. Sorunum bilgisayarda nasıl mikrofonu kullanacağımı bilmiyorum. Kötü yanı ise %70'den sonra dışarıya sesi çok fazla veriyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı