100 TL kulakiçi kulaklık önerisi

C100SI uzun süre kullandım, bence bu kulaklık JBL'den çok daha iyi (daha ucuz olmasına rağmen).

Bütçeyi 20 TL esnetebilme imkanı varsa da qzk AK6 düşünülebilir. Bir önceki sayfadaki hocamızın attığının düzü.

Bilgisayar ve telefonda kullanmak için alacağım oyun, müzik, dizi, film yani her açıdan beni idare edebilecek bir kulaklık olsun istiyorum anlayacağınız üzere. Attığınız AKG kulaklık ile onun olduğu sitedeki B&O Play ve QKZ AK6 Pro arasında bir sıralama yapacak olsanız ne olur ? Hangisini özellikle al dersiniz ya da daha ucuza alınabilecek alternatifler var mı ?

Edit: Cümle düzeltme.

Bilgisayar ve telefonda kullanmak için alacağım oyun, müzik, dizi, film yani her açıdan beni idare edebilecek bir kulaklık olsun istiyorum anlayacağınız üzere. Attığınız AKG kulaklık ile onun olduğu sitedeki B&O Play ve QKZ AK6 Pro arasında bir sıralama yapacak olsanız ne olur ? Hangisini özellikle al dersiniz ya da daha ucuza alınabilecek alternatifler var mı ?

Edit: Cümle düzeltme.
Attığım AKG değil, düz EHS64 modeli ama AKG'yi de katarak bir sıralama yaparsam:
AKG > QKZ AK6 Pro > EHS64 olur. Para çokomel eğrisi oldu biraz :)
3'ü de kendi fiyat segmentinin en mantıklı ürünlerinden.
B&O hakkında ise bilgim yok.

Attığım AKG değil, düz EHS64 modeli ama AKG'yi de katarak bir sıralama yaparsam:
AKG > QKZ AK6 Pro > EHS64 olur. Para çokomel eğrisi oldu biraz :)
3'ü de kendi fiyat segmentinin en mantıklı ürünlerinden.
B&O hakkında ise bilgim yok.
Çok özür dilerim başka bir konuda yine siz atmıştınız EO-IG955 modelini aklım orada kalmış. :) Teşekkür ederim yanıtınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı