100 Mbps altyapı için ISS önerisi

talhamucurlu

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Altyapımız 100Mbps destekliyor. TurkNet ve NetSpeed arasında kaldım. Verdikleri modem, kurulum ücreti ve süresi, kesinti sorunları açısından hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Altyapımız 100Mbps destekliyor. TurkNet ve NetSpeed arasında kaldım. Verdikleri modem, kurulum ücreti ve süresi, kesinti sorunları açısından hangisini önerirsiniz?
Kardeşim merhabalar öncelikle hayırlı akşamlar diliyorum. Türk Telekomdan kaçarak türknet abonesi oldum. Başvurdum ertesi gün kurulumu yaptılar. 1 kez olsun kesinti yaşamadım 3 aydır kullanıyorum. Kurulum ücreti olarak 75 lira ödedim 3 ay taksitli. Verdikleri modem adsl vdsl fiber üçünü de destekliyor yani ileriye dönük bir modem sıkıntı yaşamazsın benim kendi modemim olduğundan satın almadım ama. 75 mbit internet kullanıyorum sonuna kadar alıyorum şu an. Ping 6-13 arasında değişiyor. Kısacası büyük nimet türknet. Kesinlikle öneriyorum. Eğer abone olmayı düşünürsen buradan bana ulaşırsın kardeşim seninle davet kodumu paylaşırım ikimiz de 1 ay bedava internet kullanmış oluruz. Bu arada hız testi sonucumu istersen onu da şöyle paylaşayım seninle.

1627579722063.png

Yeni konular

Geri
Yukarı