100 Mbps internet ile GeForce NOW alınır mı?

75 Mbps ile sorunsuz oynuyorum, fakat oynadığım oyunlar genellikle hikaye tarzı oyunlar.

Online oyunlar da ( CS:GO gibi ) nasıl olur denemedim.

Cyberpunk 2077 oynadınız mı? Oynadığınız oyunları detaylandırır mısın?

Ayrıca bu 6 saat falan diyor para ödeyeceğim ama gene sınırlımı kullanacağım ya da 6 saat sonunda gir çık yaparak istediğim kadar kullanabilir miyim?

Ayrıca bu 6 saat falan diyor para ödeyeceğim ama gene sınırlımı kullanacağım ya da 6 saat sonunda gir çık yaparak istediğim kadar kullanabilir miyim?
50 mbps bile yeterli oluyor. 6 saatte bir tekrar çık gir yaparak gün içinde sınırsız oynayabilirsin.

Kullanabilirsin, ben Cyberpunk 2077 oynadım 113 Mbps hiç kasma donma olmadı.

50 Mbps bile yeterli oluyor. 6 saatte bir tekrar çık gir yaparak gün içinde sınırsız oynayabilirsin.

Basic versiyonda 15dk CS:GO denedim ama biraz kasıyor gibiydi.

Ayarlar 60 FPS 1366*768(16:9) maksimum bit hızı nedense 75Mbps olarak alıyor zayıf ağ bağlantısı kapalı, çözünürlüğü yukarı ölçeklendirme yüksek'te bunun haricinde tüketim 22 GB gösteriyor.

1685637434734.jpeg

Basic versiyonda 15dk CS:GO denedim ama biraz kasıyor gibiydi.

Ayarlar 60 FPS 1366*768(16:9) maksimum bit hızı nedense 75Mbps olarak alıyor zayıf ağ bağlantısı kapalı, çözünürlüğü yukarı ölçeklendirme yüksek'te bunun haricinde tüketim 22 GB gösteriyor.

Eki Görüntüle 1802614
CS bilmem de Cyberpunk sorunsuzdu bende.

Cyberpunk 2077 buradan bitirdim, daha sonra Metro Exodus oynadım. Hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Grafikler inanılmaz güzeldi, kendi bilgisayarım da RTX bir kart olmadığı ve yüksek grafiklere izin vermediği için kullanıyorum genelde.

CS:GO, Valorant tarzı gibi oyunları da kendi bilgisayarımdan oynuyorum.

Geri
Yukarı