100 Mbps internet Twitch yayın izlerken donuyor

Anladım. Müşteri hizmetleriyle konuşup dediğinizi ileteceğim.

Durum hala aynı. Fakat az önce bir şey fark ettim aynı yayını telefondan açtığımda sıkıntısız donmadan izleyebiliyorum çok saçma değil mi? Ben kablolu bağlı olduğum halde PC'den yayını donmadan izleyemiyorum.

Aynı sorunu bende superonline ile yaşamaktayım ve VPN kullanınca izleyebiliyorum garip.

Anladım. Müşteri hizmetleriyle konuşup dediğinizi ileteceğim.

Durum hala aynı. Fakat az önce bir şey fark ettim aynı yayını telefondan açtığımda sıkıntısız donmadan izleyebiliyorum çok saçma değil mi? Ben kablolu bağlı olduğum halde PC'den yayını donmadan izleyemiyorum.

Sisteminizin kullanım durumunuu 5dk olarak Görev Yöneticisi'nden izleyiniz sistemsel olabilir.

Son düzenleme:
Yok çok fazla Twitch izleyen biri değilim takmadım.

Superonline fiber kullanırken ara sıra bende yaşardım Twitch'de pek takılmadığım için problem yapmadım.

Bende 7/24 Twitch izleyen biri değilim de izleyince de 480p izlemek istemiyorum yani 😅
Sisteminizin kullanım durumunuu 5dk olarak Görev Yöneticisi'nden izleyiniz sistemsel olabilir.

Görev yöneticisinde olağanüstü bir durum göremedim. Sadece ekran kartı kullanımı biraz çok gibi geldi bana.
Bende 7/24 Twitch izleyen biri değilim de izleyince de 480p izlemek istemiyorum yani 😅

Görev yöneticisinde olağanüstü bir durum göremedim. Sadece ekran kartı kullanımı biraz çok gibi geldi bana. Emin değilim fakat son NVIDIA güncellemesinden sonra bozulmuş olabilir Twitch.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı