100 Mbps internet ve 15 cihaz için Router önerisi

Yer
Colombia,Medellin
Daha fazla  
Huawei AX3 Dual Core - Quad Core.
Bu iki cihaz arasında çok fark var mıdır?
  • 10 Telefon Cihaz
  • 1 Tablet
  • 2 PC
  • 1 TV
100Mbps internet almayı planlıyorum. Farklı router öneriniz var mıdır?
??

Son düzenleme:
Huawei AX3 Dual Core - Quad Core.
Bu iki cihaz arasında çok fark var mıdır?
  • 10 Telefon Cihaz
  • 1 Tablet
  • 2 PC
  • 1 TV
100Mbps internet almayı planlıyorum. Farklı router öneriniz var mıdır?
??

Huawei AX3 Dual Core aldım şuan kargo da iade sürecinde. Hiç memnun kalmadım. Tavsiye etmiyorum.
IMG_20220109_213812.jpg

15 cihazı her modem rahat kaldırır. Huawei'nin hiçbir ürününü beğenmiyorum, TurkNet ZyXEL modem veriyor gayet iyi ve kullanışlı onun haricinde Keenetic iyidir. TP-Link'in ucuz ürünleri çok kalitesiz.

@Pablo Emilio Escobar ZyXEL'in arayüzünü bende sevmiyorum ancak sürekli işim olmadığından çok umursamadım diğer özellikler bakımından oldukça iyi. Hem gigabit portları olsun hem Dual bant performansı olsun. Eğer cihaz sayısından ötürü router kullanacaksanız gereksiz olur, daire için modemin kapsama alanı gayet yeterli.

@AGEVRX hocam Bende şu an Türk Telekom'un verdiği TP-Link TDW9970V3 bulunuyor. Ben 100Mbps Veya daha üst pakete geçersem Modemide yenilemem gerekecek. O Yüzden Ya 1 Tane düzgün router ya da modem bulmam gerekecek. Türk Telekom'un Modemi Kafayı yiyor çoğu zaman

@AGEVRX hocam Bende şu an Türk Telekom'un verdiği TP-Link TDW9970V3 bulunuyor. Ben 100Mbps Veya daha üst pakete geçersem Modemide yenilemem gerekecek. O Yüzden Ya 1 Tane düzgün router ya da modem bulmam gerekecek. Türk Telekom'un Modemi Kafayı yiyor çoğu zaman

Türk Telekom kendi modemini kullanmana izin veriyor. İyi bir modem alsan daha iyi olur öbür türlü sorunun tam olarak çözülmeyebilir.

@AGEVRX ne önerirsiniz VDSL2/FİBER özelliği olursa güzel olur

15 cihazı her modem rahat kaldırır. Huawei'nin hiçbir ürününü beğenmiyorum, TurkNet ZyXEL modem veriyor gayet iyi ve kullanışlı onun haricinde Keenetic iyidir. TP-Link'in ucuz ürünleri çok kalitesiz.

Keenetic'i çok övmüşler ama ben çok bir olayını göremedim. Daha geniş kapsama alanı diyordu bulunduğum konum dolayısıyla olabilir ZyXEL ile aynıydı telefon ile denedim Wi-Fi analizi yapmadım yoğunluktan dolayı zaten ev kullanımı için çok önemli değil ayrıca belirli standartları kullandıkları için büyük farklar olmaz. Keenetic'in kullandığı işlemcide gayet yeterli ama biraz ısınıyor.

Keenetic'i çok övmüşler ama ben çok bir olayını göremedim. Daha geniş kapsama alanı diyordu bulunduğum konum dolayısıyla olabilir ZyXEL ile aynıydı telefon ile denedim Wi-Fi analizi yapmadım yoğunluktan dolayı zaten ev kullanımı için çok önemli değil ayrıca belirli standartları kullandıkları için büyük farklar olmaz. Keenetic'in kullandığı işlemcide gayet yeterli ama biraz ısınıyor.
Hocam bana Misafir falan geldiginde sıkıntı çıkartmasın

Geri
Yukarı