100 Mbps internete 210 TL verilir mi?

Turksat Kablonet 100 Mbps internete 81 TL ödüyorum. Akşam 19:00 - 00:00 arası 25 Mbps download, 5 Mbps upload, kalan 19 saat 100 Mbps download, 5 Mbps upload alıyorum. Tarifenin ismi "Akıllı sınırsız tarife". Herhangi bir kota, belirli saatler dışında yavaşlama vb yok. Turk Telekom'da buna benzer bir tarife yok mu? Her ay 210 TL ciddi bir ücret.

Eğer geforce now için değiştirmek niyetindeysen game+ sitesinde 25 mbps yeterli yazıyor. Eki Görüntüle 858101
Hocam teşekkür ederim bilgi için.
Onlar da Geforce Now'ın kendi sitesinden almışlar. Geforce Now bu değerleri tavsiye ediyor.
Turksat Kablonet 100 Mbps internete 81 TL ödüyorum. Akşam 19:00 - 00:00 arası 25 Mbps download, 5 Mbps upload, kalan 19 saat 100 Mbps download, 5 Mbps upload alıyorum. Tarifenin ismi "Akıllı sınırsız tarife". Herhangi bir kota, belirli saatler dışında yavaşlama vb yok. Turk Telekom'da buna benzer bir tarife yok mu? Her ay 210 TL ciddi bir ücret.
Hocam maalesef ki yok. Fahiş dememin sebebi de bu. Anormal derecede pahalı satıyor Turk Telekom.
Eğer şehirde yaşıyorsanız çok absürt bir rakam gibi geldi. Altyapısı var ise Kablonet'den 100MBPS+KabloTV 100TL'ye geliyor.
Maalesef ki başka altyapı yok hocam.
Turkcell'de Superonline 200Mbps 150TL.
Hocam o Platinum'lu olanlara özeldi yanlış hatırlamıyorsam.
Türk Telekom'un üzerinden internet sağlayan firmalara da bir bak.
Farklı internet sağlayıcısından almanızı tavsiye ederim, çok pahalı.
Türknet,Turkcell'e bakmanızı öneririm.
Bakacağım fakat cayma bedeli çıkartırlar hocalarım.

1611963443899.png

130TL'ye Turkcell'de var

Hocam zaten onay vererek 24 Mbps'ten 35 Mbps'lik tarifeye geçtik. Mutlaka taahhütü yenilemişlerdir.
Kaç aydır kullanıyorsunuz? uzun süre geçmediyse farkı ödeyerek sözleşmeyi bitirebilirsiniz ayrıca iki yıllık bir taahhüt ise direk bitirebilirsiniz. Turknet 120 TL ye kadar taahhüt bedeli ödemeye razı.

Geri
Yukarı