100 Mbps internete 210 TL verilir mi?

Kaç aydır kullanıyorsunuz?
1.
Kaç aydır kullanıyorsunuz? uzun süre geçmediyse farkı ödeyerek sözleşmeyi bitirebilirsiniz ayrıca iki yıllık bir taahhüt ise direk bitirebilirsiniz. Turknet 120 TL ye kadar taahhüt bedeli ödemeye razı.
Hocam cayma gösterirlerse, bu sefer iş çok uzayacak. THH'ye kadar yolu var bunun. Uğraşılır ama süre kaybımı telafi edemem.

Merhaba.
Türk Telekom FTTH altyapısına sahibiz. Şu anda 140 TL'ye 35 Mbps internet kullanıyoruz. Fakat bilgisayarım artık kaldırmadığından dolayı GeForce Now kullanıyorum. TR sunucularının gelmesiyle birlikte abonelik dahi almayı planlıyorum.

GeForce Now'da 1080P 60 FPS oyun oynarken anormal derecede anti-alising (kenar yumuşatma) sorunu yaşanıyor. Pikselleşme de sıkça meydana geliyor. Bu biraz sunucuların uzaklığından biraz oyundan biraz da internet bant genişliğimden kaynaklanıyor.

Ben de hazır TR sunucuları geliyorken interneti 100 Mbps'e çıkartmaya niyetlendim. Fakat Türk Telekom'un fahiş fiyatlandırma politakası ile 210 TL'ye geliyor. 50 Mbps de 180 TL. Sizce bu meblalara bu değerdeki internet değer mi?

Para yönünden biraz sıkıntı yaşıyorum. Yine de verebilirim. Taşındığımız ev fiberdi. Otomatik olarak da taahhütümüz yenilendi herhalde. TurkNet düşünüyorduk ailecek. Comnet de olabilir(di) belki. Fakat taahhüt de yenilendiğinden değiştirme şansımız azaldı.

Kısaca, değer mi? Teşekkürler.

Eğer alabiliyorsan Kablonet'den 100Mbps paketi al 110 120 TL bir şey olması lazım + kablo TV ve sinema paketide veriyorlar

Hocam bu Platin kullanıcıları için.
Mesela telefonda Turkcell Platinum kullanıyorsunuzdur. Böylece alabilirsiniz.
Bunun platin kullanıcı olmakla alakası yok. Paketin adı platin :)

Vodafone (Superonline altyapısı ile) 100Mbit, 103 liraya kullanıyorum. Vodafone hattı olmayan için 115 lira gibi bir ücreti vardı.

210 fazla derim. Bütçe elveriyorsa olur ama.

Geri
Yukarı