100 Mbps internette 272 KB/s indirme hızı

RUSHTOB

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar, internetimin hızı 100Mbit ancak Google'dan bir şey indirirken 272 KB/s ile indiriyorum. Bunun sebebi nedir ya da nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şey bende de oldu. Sanırım indirdiğimiz dosya kısıtlıyor. Ayriyeten torrent bir şey indirmek istediğimde 100 Mbps internetim saniyede 11.90 MB/s indiriyor.

Domain name serverini kontrol ettin mi? Bazen yerel ISP'lerin varsayilan DNS ipleri cozutabiliyor. Gecen haftalarda siklikla basima gelen problemlerden biriydi.

İndirdiğiniz dosyanın kaynağı kısıtlıyor olabilir, başka yerlerden indirmeyi denediniz mi? Orada da aynıysa sağlayıcınız ile iletişime geçmenizi öneririm.

Moddb'den Warband modu indiriyorum ayrıca sadece bu sitede değil her dosyada böyle.
İndirme yaptığınız sunucu kısıtlamıştır.

Moddb'den indiriyorum.
Ethernet üzerinden bağlayın.
İndirme yerinde ki sunucu kısıtlanmış olabilir.
Ethernet üzerinden nasıl bağlayacağım?
İndirdiğiniz site ile alakalı olabilir bu durum. Bazı siteler en fazla 1MB/s destekliyor vs. indirdiğiniz site nedir? Mümkünse Drive üzerinden indirin indirdiğiniz dosyayı.

Moddb kısıtlıyor mu? Ayrıca sadece bu sitede değil bütün sitelerde böyle Drive dahil.
İnterneti kablosuz olarak kullanıyorsanız kabloluya geçebilirsiniz.

Kablolu. Hız ile alakası yok hız testi yaptığımda 90-100 arası çıkıyor.
Domain name serverini kontrol ettin mi? Bazen yerel ısp'lerin varsayilan DNS ipleri cozutabiliyor. Gecen haftalarda siklikla basima gelen problemlerden biriydi.

İnternetten anlamam ama 2 gün önce modemi değiştirdik.

Yeni konular

Geri
Yukarı