Çözüldü 100 Mbps internette indirme hızı 3mb/s

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Magnu

Femtopat
Merhaba dostlar 100Mbps internet sahibiyim Turkcell Superonline internet geldiği ilk ay 12-13 MB takılıyordu Steam'de bayağı güzeldi her şey ama 2 ay geçti ve internetin 4.2'nin üstüne çıktığını görmedim. Bazen açık bıraktığmda en yüksek 8 falan gösteriyor nadiren saniyeliğine o da. Nasıl çözebilirim? Herhangi bir kısıtlama yok müşteri hizmetleride her aradığımzda bekletiyor da bekletiyor. Sistemde bir sorun yok, kullandığınız programdan kaynaklı vs. deyip duruyor. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
90Mbps bağlantı var görünüyor. Normalde şuan saniyede 10mb indirmesi lazım. Drive üzerinden idm ile indirme yapmayı denediniz mi?
oradada aynı her uygulama dosya vs vs herşeyde 3ün sütüne çıkmıyor nadir
@Magnu

O değerler ile aşağı yukarı 10 Mb/s gibi bir indirme hızına ulaşmanız gerekiyor, bahsettiğiniz durum sadece Steam için mi geçerli?
steamde max 4 görüyorum epicde ara sıra 5 6 oluyor ama çok nadir az önce istediğiniz bilgileri ayarlayıp veriyorum bekleticem birazcık
@Magnu

O değerler ile aşağı yukarı 10 Mb/s gibi bir indirme hızına ulaşmanız gerekiyor, bahsettiğiniz durum sadece Steam için mi geçerli?
az önce attığın istediğin bilgilerin olduğu mesaj gözükmüyor şuan mesajımı sildin bilmiyorum ama gözükmüyor

Geri
Yukarı