Çözüldü 100 Mbps internette indirme hızı 3mb/s

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Magnu

Femtopat
Merhaba dostlar 100Mbps internet sahibiyim Turkcell Superonline internet geldiği ilk ay 12-13 MB takılıyordu Steam'de bayağı güzeldi her şey ama 2 ay geçti ve internetin 4.2'nin üstüne çıktığını görmedim. Bazen açık bıraktığmda en yüksek 8 falan gösteriyor nadiren saniyeliğine o da. Nasıl çözebilirim? Herhangi bir kısıtlama yok müşteri hizmetleride her aradığımzda bekletiyor da bekletiyor. Sistemde bir sorun yok, kullandığınız programdan kaynaklı vs. deyip duruyor. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem ile ilgili video buldum izledim fakat modemin herhangi bir yerinde hat değerlerini göstermiyor sanırım. Attığınız fotoğrafları buradan silin. IP adresi falan görünüyor ne olur ne olmaz. Aradığımız bilgileri bulamıyoruz maalesef. Videoda tüm menülere girdi ama yok görünmüyor.

Çözüm
Modem ile ilgili video buldum izledim fakat modemin herhangi bir yerinde hat değerlerini göstermiyor sanırım. Attığınız fotoğrafları buradan silin. IP adresi falan görünüyor ne olur ne olmaz. Aradığımız bilgileri bulamıyoruz maalesef. Videoda tüm menülere girdi ama yok görünmüyor.
Uhh teşekkür ederim genede bu saatde verdiğiniz değer için teşekkürler iyi akşamlar saygılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı