100 Mbps ve üstü servis sağlayıcı önerisi

gatoratemylips

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır Superonline kullanıyoruz ancak sinyal gücü ve kapsama alanı yetersiz gelmeye başladı. Yeni bir firma arayışına girdim, önerilerinizi bekliyorum. 100 Mbps ve üstü kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer altyapısı varsa TurkNet'e geç, eğer TT altyapısı varsa TT dışında farklı bir sağlayıcı tercih etmezdim.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır Superonline kullanıyoruz ancak sinyal gücü ve kapsama alanı yetersiz gelmeye başladı. Yeni bir firma arayışına girdim, önerilerinizi bekliyorum. 100 Mbps ve üstü kullanıyorum.

Comnet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 4.5 senedir TurkNet kullanıyorum çok memnunum fakat son zamlardan sonra Millenicom'a geçmeye karar verdim VDSL altyapı kullandıktan sonra fazla para vermeye gerek yok diye düşünüyorum.

Sıralama ile önerim:

TürkNet Gigafiber
Kablonet
Türk Telekom
Superonline

Alt yapın varsa kesinlikle TurkNet 1 senedir kullanıyorum herhangi bir sorun yasamadim altyapımı sabit 85 destekliyor 85 ustu aliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı