100 TL altı kasa fanı önerisi

İyi hayırlı olsun, alıp monte işlemini bitirdikten ve kullandıktan sonra buraya da yazın görüşlerinizi de başkaları da nasiplensin bilgiden.

Bu akşam büyük ihtimal karar veririm yarın da kısmet olursa alıp takarım görüşlerimi de yazarım bir şey merak ettim bu fanlar hep aynı hızda mı çalışıyor yoksa oyuna girdiğimde fan hızı artar mı ana kartım TUF Z370-PLUS GAMING | Anakart | ASUS Türkiye

Bu akşam büyük ihtimal karar veririm yarın da kısmet olursa alıp takarım görüşlerimi de yazarım bir şey merak ettim bu fanlar hep aynı hızda mı çalışıyor yoksa oyuna girdiğimde fan hızı artar mı ana kartım TUF Z370-PLUS GAMING | Anakart | ASUS Türkiye
Bilemiyorum. Bende de Rampage kasa vardı, kontrolcü üzerinden hızlı ve normal ayarı vardı. Bu fan hakkında bilgim yok, en basit ihtimal anakart üzerinden son hızda çalışıyordur.

Rampage 4C-120S 2 tane aldım 3 pin girişi var bir tane de Molex girişi var oldukça sessiz ve gözle görülür bir fark yarattı dün aldım görünüş olarak da çok hoş tavsiye ederim bir sıkıntı çıkarsa tekrar yazarım buraya

Geri
Yukarı