100 TL civarı mouse önerisi

Berkay İçöz

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Herkese selamlar. Başlıkta da belirttiğim gibi 100 TL civarında mouse bakıyorum. Hani 90 TL olur, 110-120 TL olur ama bahsettiğim fiyatın 100 TL üstünde öneri yapacak arkadaşların hiç öneri yapmamalarını rica ediyorum. Konuyu açmadan önce birkaç konu baktım ama 100 TL'lik mouse önerisi başlığı altında 250-350 TL mouse önerenler olduğunu gördüm. Şimdilik bu bütçeye göre alabileceğim en iyi ürünü söyleyebilirseniz çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim yorumunuz için. 3 model içinde diğer ikisiyle Gigabyte arasında 15 TL gibi düşük bir fiyat farkı var. Tercih etmem gerekirse Aorus'mu almalıyım? CS:GO oynuyorum ağırlıkla.

Eğer bütçenizi 130 TL yapabilirseniz kesinlikle tavsiye ederim.
Eğer çıkamaz iseniz bu fareye göz atabilirsiniz:

Eğer bütçenizi 130 TL yapabilirseniz kesinlikle tavsiye ederim.
Eğer çıkamaz iseniz bu fareye göz atabilirsiniz:

Evet, Aorus'u tercih edin. Aradaki 15 lira farka değer.

İkinize de çok teşekkür ederim. Gigabyte Aorus'un siparişini verdim. :)

tec.jpg

Herkese selamlar. Başlıkta da belirttiğim gibi 100 TL civarında mouse bakıyorum. Hani 90 TL olur, 110-120 TL olur ama bahsettiğim fiyatın 100 TL üstünde öneri yapacak arkadaşların hiç öneri yapmamalarını rica ediyorum. Konuyu açmadan önce birkaç konu baktım ama 100 TL'lik mouse önerisi başlığı altında 250-350 TL mouse önerenler olduğunu gördüm. Şimdilik bu bütçeye göre alabileceğim en iyi ürünü söyleyebilirseniz çok memnun olurum. Teşekkür ederim.
Bence güzel tasarımı da hoşuma gitti.
Ha ama bulunmuş zaten neyse hayırlı olsun 🙂
Ha ama bulunmuş zaten neyse hayırlı olsun 🙂

Geri
Yukarı