100 TL CS:GO skin önerisi

Erne3

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Steam pazarından ve ByNoGame vb. sitelerden alabilirim oralardan önerebilirsiniz. M4A1-S ve AK-47 için arıyorum ama eğer fiyatına değecek ise tek bir tanesine de önerebilirsiniz.

3-4 tane lambda stickerlı m4a1s nitro görevde kullanılmış steam pazardan bak. AK-47 seçkin yapım görevde kullanılmış 4 tane lambda veya dünyaca seçkin stickerlı. simsiyahtan daha güzel bi skin bana göre.

Ak için simiyah ve yarış faresi olabilir güzel skinler arkadaşlarımda var.
M4 için de emphorosaur-s olabilir yeşil çok güzel bir skin.
100TL skin seçimi için biraz kısıtlı bir bütçe

Steam pazarından ve ByNoGame vb. sitelerden alabilirim oralardan önerebilirsiniz. M4A1-S ve AK-47 için arıyorum ama eğer fiyatına değecek ise tek bir tanesine de önerebilirsiniz.

StatTrak Seçkin Yapım AK-47 alabilirsiniz geçen aylarda 170 liraya kadar yükseldi. Şu anda düştü 93 lira bandında ilerliyor.

Hocam sticker bulmak için teker teker bakmam mı lazım yoksa daha kolay bulmanın yolu var mı?

Hocam bütçe artarsa şunu öneririm: https://steamcommunity.com/market/listings/730/★ Karambit | Gamma Doppler (Factory New)
Şaka bir yana AK-47 için simsiyah çok güzel duruyor bence. Üzerinde sticker olanı yakalarsanız iyi olur.

Hocam cidden AK-47 simsiyah güzel görünüyor. @Unixd hocamın dediği gibi yapacağım teşekkürler.

Hocam tekrar bir soru sorsam. Eski skinleri sattım 57 lira gibi bir param kaldı. AWP skin öneriniz var mı?@mirza alp akdemir @Kaisen57 @gokalpv2 @Unixd

@Mirza Alp Akdemir

Son düzenleme:
Hocam sticker bulmak için teker teker bakmam mı lazım yoksa daha kolay bulmanın yolu var mı?

Hocam cidden AK-47 simsiyah güzel görünüyor. @Unixd hocamın dediği gibi yapacağım teşekkürler.

Hocam tekrar bir soru sorsam. Eski skinleri sattım 57 lira gibi bir param kaldı. AWP skin öneriniz var mı?@mirza alp akdemir @Kaisen57 @gokalpv2 @Unixd

@Mirza Alp Akdemir
AWP Atheris - Savaş Görmüş ya da Eskimiş
AWP Dış İskelet - Savaş Görmüş
AWP Phobos - Fabrikadan Yeni Çıkmış

Geri
Yukarı