100 TL ekran kartı önerisi

Eki Görüntüle 1241225
Bunlar da geçmiş uyarılar, TDK mübarek.
Neyse moderatör arkadaştan hesabımın silinmesini talep ediyorum.

Bunlarda kurallar.
Yanlış anlamayın hiçbir tanesini okumadım fakat bunlara uymayan bir davranışınız olur ise moderatörler işini yapıyor. Yani zorla burada değilsiniz veyahut beni de burada zorla tutmuyorlar.

Arkadaşlar önceki kartım 512 MB HD3450 bir karttı bozuldu önceki gibi bir kart almak istiyorum 2.el 512 MB veya 1GB. Param güvende ile falan alırım. Bana kart önerebilir misiniz ve bulup atabilir misiniz rica etsem?
DDR2 sistem mi hocam.
Arkadaşlar önceki kartım 512 MB HD3450 bir karttı bozuldu önceki gibi bir kart almak istiyorum 2.el 512 MB veya 1GB. Param güvende ile falan alırım. Bana kart önerebilir misiniz ve bulup atabilir misiniz rica etsem?

ben yeni sistem kurduktan sonra, 200 tl ye sadece görüntü versin diye HD 5450 almıştım, fazla olmadı, 100 200 lira ayarında bu kartı bulabilirsin, Yeni bir kart alana kadar idarelik kullanıyorum, Disco elsyium falan oynatıyor yinede.

Antalya civarındaysan sana 9600gt ekran kartı verebilirim ama bak 2005lerın falan en iyi ekran kartı kaçmaz.

Hocam nerede oturuyorsan baksana internet solanlarından onlar satıyor ucuza duruyor depolarda. Sende rahatla bizde rahatlayalım artık yani.
Hocam nerede oturuyorsan baksana internet solanlarından onlar satıyor ucuza duruyor depolarda. Sende rahatla bizde rahatlayalım artık yani.
Kullanım dışı kalmış ürün zaten bedavaya bile verirler bilgisayarcılar internet solanları gibi yerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı