100 TL fare önerisi

Bütçe
100

Aristoz

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. 100 TL gibi bir bütçem var internette de bu fiyata bir sürü gaming fare gördüm hepsi birbirinden güzel kararsız kaldım. Pek de anlamam farelerden. Bu bütçeye fare öneriz var mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhaba. 100 TL gibi bir bütçem var internette de bu fiyata bir sürü Gaming fare gördüm hepsi birbirinden güzel kararsız kaldım. Pek de anlamam farelerden. Bu bütçeye fare öneriz var mı? Şimdiden teşekkürler.

Kendim kullanıyorum memnunum.

Gerekirse ikinci el bak, gerekirse de paranı biriktir ama bence MS1001 gibi farelerin yüzüne bakma, alacağın en minimum fare Katar Pro olsun. Özellikle de ellerin orta veya küçük boyutsa MS1001 eline büyük gelir bunu da göz önüne al.

1. sebep: Sensör hakkında bir bilgi yok. Ürün maksimum 4800 DPI değerinde. PMW'nin bu değerde bir sensörü bulunmamakta. Yani sensörü büyük ihtimal GameNote kendisi üretmiş ve GameNote firmasının sensör üretme konusunda iyi olmadığını biliyoruz. PMW sensörler kat ve kat daha iyi. Bu fare kaç IPS, kaç ivme'ye sahip hiç bir bilgi yok. Hayır ürününüze mi güvenmiyorsunuz, neden bu tarz kritik bilgileri vermez ki GameNote?

2. sebep: Ürün büyük bir fare. Bu alınması için bir sebepte olabilir bu yüzden fazla durmayacağım fakat çoğu arkadaş orta veya küçük el boyutunda olduğu için ve küçük fareler esporcular tarafından önerildiğini ve çoğunlukla kullanıldığını da düşünürsek kararı size bırakıyorum.

3. sebep: Ağır bir fare. Üsttekiyle aynı basitçe. Hafif fare önerilmekte FPS ve MOBA oyunları için. Daha konforlu olduğu da söyleniyor.

4. sebep: 5 milyon tıklama ömrü bulunmakta. Bu çok az. Katar Pro'da bu değer 30 milyon.

Yani diyeceğim şu, Katar Pro al keyfine bak. Ürün zaten beğenilen, popüler ve hakkında bilgiler bulabileceğiniz bir ürün. Sensörü gayet yeterlidir ve bu sitede "harika sensör" kategorisine girmiş. Ayrıca dediğim bütün koşulları sağlamakta. Bu farenin altına inme derim. İkinci eli 100-130 TL'ye bulabilirsin, olmadı maksimum 150 olur. Sıfır ise mediamarkta 160 TL'ye var fakat ürünün piyasası artık 180-200 çoğu yerde yani fiyatı artacaktır diye düşünüyorum MediaMarkta'da. Tabii bütçe fazlaysa farklı mouse'lara bakabilirsin. Bu arada ellerin büyükse o zaman Katar Pro alma. Çünkü fare orta-küçük eller için.

Son düzenleme:
Gerekirse ikinci el bak, gerekirse de paranı biriktir ama bence MS1001 gibi farelerin yüzüne bakma, alacağın en minimum fare Katar Pro olsun. Özellikle de ellerin orta veya küçük boyutsa MS1001 eline büyük gelir bunu da göz önüne al.

1. sebep: Sensör hakkında bir bilgi yok. Ürün maksimum 4800 DPI değerinde. Pmw'nin bu değerde bir sensörü bulunmamakta. Yani sensörü büyük ihtimal Gamenote kendisi üretmiş ve Gamenote firmasının sensör üretme konusunda iyi olmadığını biliyoruz. Pmw sensörler kat ve kat daha iyi. Bu fare kaç IPS, kaç Ivme'ye sahip hiçbir bilgi yok. Hayır ürününüze mi güvenmiyorsunuz, neden bu tarz kritik bilgileri vermez ki Gamenote?

2. sebep: Ürün büyük bir fare. Bu alınması için bir sebepte olabilir bu yüzden fazla durmayacağım fakat çoğu arkadaş orta veya küçük el boyutunda olduğu için ve küçük fareler esporcular tarafından önerildiğini ve çoğunlukla kullanıldığını da düşünürsek kararı size bırakıyorum.

3. sebep: Ağır bir fare. Üsttekiyle aynı basitçe. Hafif fare önerilmekte FPS ve MOBA oyunları için. Daha konforlu olduğu da söyleniyor.

4. sebep: 5 milyon tıklama ömrü bulunmakta. Bu çok az. Katar Pro'da bu değer 30 milyon.

Yani diyeceğim şu, Katar Pro al keyfine bak. Ürün zaten beğenilen, popüler ve hakkında bilgiler bulabileceğiniz bir ürün. Sensörü gayet yeterlidir ve bu sitede "harika sensör" kategorisine girmiş. Ayrıca dediğim bütün koşulları sağlamakta. Bu farenin altına inme derim. İkinci eli 100-130 TL'ye bulabilirsin, olmadı maksimum 150 olur. Sıfır ise mediamarkta 160 TL'ye var fakat ürünün piyasası artık 180-200 çoğu yerde yani fiyatı artacaktır diye düşünüyorum mediamarkta'da. Tabii bütçe fazlaysa farklı Mouse'lara bakabilirsin. Bu arada ellerin büyükse o zaman Katar Pro alma. Çünkü fare orta-küçük eller için.

Peki hocam şu an elimde olan 15 TL'lik fare arasında bir fark olur mu FPS oyunları oynamak için alıyorumda çok büyük bir fark hisseder miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı