100 TL RGB İşlemci Fanı Önerisi

TPM yazmışım kusura bakmayın. Coolermaster ve üstteki arkadaşımızın atığına bakabilirsin. Mobilim kusura bakmayın/

Bundan alsam uyar mı acaba am4 diyor ama ? Zaten ileride iyi bir fan alacağım şimdilik idare etmesi için diyorum aldığım sıralar çokta oyun oynamayacağım . Oynamsam bile csgo vb

Arkadaşlar öncelikle selamlar. 100TL RGB fan arıyorum işlemci fanı. Bakıyorum ama iyisini bulamadım yardım eder misiniz?
100 liraya öyle bir fan bulman çok zor. En ucuz olarak bile iyi soğutan ve RGB olan soğutucular 200 liralardan başlıyor.

Bundan alsam uyar mı acaba am4 diyor ama ? Zaten ileride iyi bir fan alacağım şimdilik idare etmesi için diyorum aldığım sıralar çokta oyun oynamayacağım . Oynamsam bile csgo vb
O soğutucu ile işlemcide ısınma sorunu yaşarsın. Stok soğutucudan çok daha zayıf bir soğutmaya sahip.

İşlemcini sevmiyorsan. Kesinlikle alll 🤣🤣🤣

100 liraya öyle bir fan bulman çok zor. En ucuz olarak bile iyi soğutan ve RGB olan soğutucular 200 liralardan başlıyor.
Bunlar çok iyi param maalsef yetmez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı