100 TL termal macun önerisi

MX-4 alacaktım normalde ama sahte çıkıyor diye almadım. Teknobiyotik'de de kalmamış.
Eski termal macunun MX-4'tü memnundum ama sahtelik olayı olduğu için tekrar almayacağım.
Buradaki orijinal ama pahalı normalde 50 liraya almıştım. Trendyol'da sahte ürün çıkma ihtimali düşük yüksek yorum sayılı ürünün yorumlarına bakıp orijinal yazmış birini bulun.

Buradaki orijinal ama pahalı normalde 50 liraya almıştım. Trendyol'da sahte ürün çıkma ihtimali düşük yüksek yorum sayılı ürünün yorumlarına bakıp orijinal yazmış birini bulun.
Aman hocam verilmez bu kadar arkadaşın dediğini aldım şimdi 42 TL verdim 2 tane 4gr'a.

Aman hocam verilmez bu kadar arkadaşın dediğini aldım şimdi 42 TL verdim 2 tane 4gr'a.
50 liraya satılanlar da var onlar da orijinaldir.
19. günde geldi. 17 lira vergi çıktı. İçinden iki adet alkollü mendil ve yayma kaşığı çıkıyor. Kıvamı çok yoğun geldi. Arctic MX-4 ile aynı hatta daha yoğun diyebilirim. Videodaki Arctic MX-4'ler nedense bende bulunan Arctic MX-4'ten daha parlak ve daha düşük yoğunlukta kıvamı oluyor. 2019 edition ile arasındaki fark mıdır, yoksa onlarda bulunanlar raf ömrünü bitirmiş veya yeni parti mallar mı, bilemedim. Bu ZF-12 de Arctic MX-4'ü aratmayacak türden yoğunluğa sahip tamamen mat. Elime streç naylon sarıp parmağımla yayarken Arctic MX-4'te zorlanıyordum. Bunda da zorlanacağım. Elimdeki Arctic MX-4 de bitti bitecek bunu almam biraz da olsa iyi oldu. Şırıngasının etiketini beğenmedim termal macunla aynı renkte olması sanki kalitesiz bir termal macun varmış izlenimi yaratıyor. Deneyip görmek lazım. Yarın test gerçekleştireceğim konunun linkini de buraya atarım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı