100 TL termal macun önerisi

Artix MX4 gerçekten de kaliteli bir macundur. Öneririm bende kullanıyorum. Başka yerden almayın çok fazla sahtesi var. Alacak iseniz Amazon ve Teknobiyotik'ten alın başka bir yerden almayın.

Lütfen Hepsiburada'ya ayıp etmeyelim yamuk yapmazlar 😀

10 liralık da 100 liralık da aynı işi yapıyor. Bilginiz olsun.

Bu mantıkla;

=

Ama böyle bir şey yok.

Arkadaşlar teşekkür ederim MX-4ü forumda duymuştum öneriliyordu yine de sorayım dedim. Dün telefondan bakmıştım forumda birine önermişler MX-4ü o site iyi, orijinal falan diyorlardı tıklamıştım 100 liradan 50 küsure inmiş ama o siteyi bulamadım tekrar. Gerçekten indirim midir sahte midir?
Bir de hem işlemci hem ekran kartı için yetiyor mu bu MX 4

:D Hocam bunlar yılanın başı.
Ben çok iyi anlaşıyorum Hb ile. Hb candır 😀
Arkadaşlar teşekkür ederim MX-4ü forumda duymuştum öneriliyordu yine de sorayım dedim. Dün telefondan bakmıştım forumda birine önermişler MX-4ü o site iyi, orijinal falan diyorlardı tıklamıştım 100 liradan 50 küsure inmiş ama o siteyi bulamadım tekrar. Gerçekten indirim midir sahte midir?
Bir de hem işlemci hem ekran kartı için yetiyor mu bu MX 4
Yeter hocam ben 4 ekran kartına kullandım en az 2-3 kere de işlemciye kullandım hala içinde bir fırt var. Zaten mx-4 aslında çok uygun fiyatlı 100 liraya 4 gr veriyor ve baya yetiyor bu miktar. Mesela az yukarda arkadaşın attığı uyduruk rampage mx-4 den daha pahalıya denk geliyor.

Ben çok iyi anlaşıyorum hb ile. Hb candır 😀

Yeter hocam ben 4 ekran kartına kullandım en az 2-3 kere de işlemciye kullandım hala içinde bir fırt var. Zaten MX-4 aslında çok uygun fiyatlı 100 liraya 4 gr veriyor ve bayağı yetiyor bu miktar. Mesela az yukarıda arkadaşın attığı uyduruk Rampage MX-4'den daha pahalıya denk geliyor.

Teşekkür ederim https://www.amazon.com.tr/Arctic-AC...1645814576&sprefix=arctic+mx-4,aps,101&sr=8-1 buradan alacağım standart 4 gr seçeceğim sanırım.

Teşekkür ederim https://www.amazon.com.tr/Arctic-ACTCP00002B-MX-4-Sürümü-Termal-Macun/dp/B07L9BDY3T/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=VE70XQ8GYHFE&keywords=Arctic+MX-4&qid=1645814576&sprefix=arctic+mx-4,aps,101&sr=8-1 buradan alacağım standart 4 gr seçeceğim sanırım.
Aynen 4 gr seçeceksiniz, hayırlı olsun şimdiden.

Geri
Yukarı