100 TL'lik Bitcoin kar ettirir mi?

Hocam bana 3060 alır mısınız ya da olan bir yerden link atar mısınız? Atamazsınız çünkü stok yok.

Daha piyasaya çıkmadı çünkü? Mining için ikinci ellere yönelmek en temizi şu anda. 3060 çıktığı zaman 12 GB olanını almak daha iyi, güzel kazım yapacak. NVIDIA bunu hızlı ve seri üretime geçirirse bulunur.

Neden altcoin? Hızlı bir şekilde artıp azaldığı için mi al-SATA daha uygun?

Çünkü altcoinler sizin gibi düşük bütçe ile işe girenler için var. Mesela siz 100 TL ile 0,00031 Bitcoin alıyorsunuz. Şu anda 1 BTC 321.548, 66TL bu 340.000.00 olsa sizin karınız ortalama 5-10 TL.

Yatırım tavsiyesi vermek yasal açıdan doğru değil. Ayrıca altcoinlerin riski daha fazla nasıl bu kadar rahat öneri yapabiliyorsunuz? Arkadaşın yatırım bilgisi yokmuş. Altcoinlere yatırım yapanlar genelde gün içerisinde alım satım yapan kişiler oluyor.
Gün içinde aktif bir şekilde takip edip alım satım yapabilirim.

Gün içinde yoğunsan da stop koyabiliyorsun. Şu seviyeye geldi mi al veya sat gibi ama gün içinde aktif şekilde takip etme imkanımız varsa önermiyorum. Olası kazançların önüne geçebiliyor. Eniştem 125 dolar ile girdi stop koydu 175 mi ne oldu ama stop koymasaydı şu an 1000 dolar seviyesindeydi. Tabii ki böyle rahat anlatıyorum ama araştırıp giriyoruz zarar etme imkanımızda var o yüzden YTD. Sonra başıma iş almayayım.

Şmdi sana ufak bir tavsiye vereceğim. Eğer 500 TL yatırabilirsen 22 şubatta ada veya xrp al. Hatta onları favorine ekle takip et. 2 hafta önce elimdeki 14.000 TL'ye 2.55 kuruştan ada aldım. Şu an 25.000 TL gibi bir param var içerde. Tabii yakın zamanda çekeceğim. Eğer düzenli olarak takip edebilirim diyorsan en oynak olanlardan biri ada ve Neo ama ben size Neo önermem çünkü 140 TL gibi bir ücreti var yanlış hatırlamıyorsam. 22 şubatı bekleyin bir dava olacak ve bu davanın sonucuna göre ya fiyatlar uçacak ya da düşecek ama muhtemelen düşecek.

Şmdi sana ufak bir tavsiye vereceğim. Eğer 500 TL yatırabilirsen 22 şubatta ada veya xrp al. Hatta onları favorine ekle takip et. 2 hafta önce elimdeki 14.000 TL'ye 2.55 kuruştan ada aldım. Şu an 25.000 TL gibi bir param var içerde. Tabii yakın zamanda çekeceğim. Eğer düzenli olarak takip edebilirim diyorsan en oynak olanlardan biri ada ve Neo ama ben size Neo önermem çünkü 140 TL gibi bir ücreti var yanlış hatırlamıyorsam. 22 şubatı bekleyin bir dava olacak ve bu davanın sonucuna göre ya fiyatlar uçacak ya da düşecek ama muhtemelen düşecek.
Ne davası hocam?

Geri
Yukarı