100 TL'lik Bitcoin kar ettirir mi?

Gün içinde aktif bir şekilde takip edip alım satım yapabilirim.
Önce piyasa bilgisi kazanmanız gerekiyor. Piyasa bilgisini video izleyerek ve almadan önce grafik takibi yaparak kazanabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şmdi sana ufak bir tavsiye vereceğim. Eğer 500 TL yatırabilirsen 22 şubatta ada veya xrp al. Hatta onları favorine ekle takip et. 2 hafta önce elimdeki 14.000 TL'ye 2.55 kuruştan ada aldım. Şu an 25.000 TL gibi bir param var içerde. Tabii yakın zamanda çekeceğim. Eğer düzenli olarak takip edebilirim diyorsan en oynak olanlardan biri ada ve Neo ama ben size Neo önermem çünkü 140 TL gibi bir ücreti var yanlış hatırlamıyorsam. 22 şubatı bekleyin bir dava olacak ve bu davanın sonucuna göre ya fiyatlar uçacak ya da düşecek ama muhtemelen düşecek.
Dostum dediklerin de haklı olsan da bu kadar kesin konuşma. En azından cümlenin sonuna yatırım tavsiyesi falan değildir yaz ne olur ne olmaz bence.

Dostum dediklerin de haklı olsan da bu kadar kesin konuşma. En azından cümlenin sonuna yatırım tavsiyesi falan değildir yaz ne olur ne olmaz bence.

Haklısın düşer veya çıkar sen kendin oynuyorsun eğer 500 TL içerde yanarsa gelip beni bulmaya çalışma çünkü ben ufak bir tavsiye verdim illa git al demedim. Bu da burada kalsın.:D

Yeni konular

Geri
Yukarı