100 TL'ye 16 Mbps internet sağlayıcı önerisi

yucewalden

Hectopat
Makaleler
1
Hazırda 100 TL verdiğimiz ama sadece 8 ila 10 Mbps alabildiğimiz Türk Telekom var. Bundan daha iyi bir internet sağlayıcısı var mı bana önerebileceğiniz çünkü en azından 16 Mbps olsa bile almak isterim? Ne yapmam gerekiyor? Önerilerinize açığım.

Hazırda 100 TL verdiğimiz ama sadece 8 ila 10 Mbps alabildiğimiz Türk Telekom var. Bundan daha iyi bir internet sağlayıcısı var mı bana önerebileceğiniz çünkü en azından 16 Mbps olsa bile almak isterim? Ne yapmam gerekiyor? Önerilerinize açığım.

16Mbps internetin 8-10 Mbps'ini mi kullanabiliyorsunuz?
16'lık internetin bu kadarını kullanıyorsanız altyapı bu kadar destekliyordur.
Her marka kendi altyapısında güzel ama bu hızları kullanacağınız için her hangi bir markayı satın alabilirsiniz. Turknet falan tercih edilebilir. Fiyatı daha ucuzdur.

Ben TurkNet kullanıyorum 85 TL 35 Mbps download 5 Mbps upload alıyorum tavsiye ederim.

TurkNet Olabilir Hocam,ama bence superonline alarak daha mantıklı olabilir çünkü daha kaliteli bir firma 6 senedir süperonline kullanıyorum ara sıra sıkıntı oluyor ama bence superonline kullanmanızı önerebilirim

Kablonet altyapınız varsa uygun fiyatlı hızlı internet kullanabilirsiniz. Buraya tıklayarak Kablonet altyapınızı sorgulayabilirsiniz. Eğer yoksa Türknet önerebilirim. (Fiber varsa öneririm.)

Kablonet altyapınız varsa uygun fiyatlı hızlı internet kullanabilirsiniz. Buraya tıklayarak Kablonet altyapınızı sorgulayabilirsiniz. Eğer yoksa Türknet önerebilirim. (Fiber varsa öneririm.)
Yaklaşık 1 senedir Türknet kullanıyorum ve internetim 1 kez bile kesilmedi. Tabii ki bölgenizde kullanan birileri varsa onlardan deneyimlerini almak sizin için iyi olacaktır. Türknet fiber altyapısı yoksa alınacak gibi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı