100 TL'ye İnternet Sağlayıcı Tavsiyesi

Sciuga

Decapat
Herkese iyi, sağlıklı günler. Yakın zamanda taşınma sürecim olacak ve çok fazla bilgim olmadığından danışma gereği duydum. 100 TL'yi aşmayacak şekilde bir öneride bulunmanızı istiyorum. Eskişehir'e taşınıyorum altyapı vs. daha sormadım ama büyükşehir olduğundan sorun yaşamam diye düşünüyorum. Oyunlarda ping sorunu yaratmıcak, canlı yayınları 1080p rahatça izleyebileceğim ve bir şeyler indirirken çok uzun sürmemesi için ne kadar Upload ve Download'a ihtiyacım var? Şimdiden teşekkürler.

Ek olarak önerdiğiniz internet sağlayıcı firma varsa yorumlarda beklerim.

Herkese iyi, sağlıklı günler. Yakın zamanda taşınma sürecim olacak ve çok fazla bilgim olmadığından danışma gereği duydum. 100 TL'yi aşmayacak şekilde bir öneride bulunmanızı istiyorum. Eskişehir'e taşınıyorum altyapı vs. daha sormadım ama büyükşehir olduğundan sorun yaşamam diye düşünüyorum. Oyunlarda ping sorunu yaratmıcak, canlı yayınları 1080p rahatça izleyebileceğim ve bir şeyler indirirken çok uzun sürmemesi için ne kadar Upload ve Download'a ihtiyacım var? Şimdiden teşekkürler.

Ek olarak önerdiğiniz internet sağlayıcı firma varsa yorumlarda beklerim.
Yani, eğer mümkünse taşınacağınız evin adresini biliyorsanız öncelikle bi' TurkNet, Netspeed ve Millenicom'un altyapı sorgulama sistemlerinden altyapı sorgulamanızı gerçekleştirmenizi tavsiye ederim. Onun dışında zaten TurkNet şu anda tek paket yani 100 Mbps VDSL/Fiber hatta -Eskişehir'de yok ama ileride olursa misal- GigaFiber bile 100 TL. O yüzden alabileceğiniz en yüksek hızı 100 TL'ye sabit bir şekilde alabilirsiniz. Tabii eğer -umarım yaşamazsınız ama- taşındığınız adreste ADSL olması durumunda kesinlikle TurkNet yerine Netspeed tercih etmenizi öneririm zira 16 Mbps'lik paket olarak en düşük fiyatı şu anda Netspeed veriyor.

TürkNet kullan altyapın yeterse o fiyata 1 Gbps bile verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı