100 TL'ye en iyi hava akımını sağlayan fanlar

pcengineer

Decapat
Kasa içi havalandırmayı sağlamak için 100 TL'yi aşmayacak düzeyde en iyi hava akımını sağlayan fanlar hangileridir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç fan alacaksınız? Ona göre 3'lü set önerebilirim.
Bir de tek fan için 100 TL. Değil mi?

Kaç fan alacaksınız? Ona göre 3'lü set önerebilirim.
Bir de tek fan için 100 TL. Değil mi?
Aynen öyle tek fan için 100 tl.2`li veya 3`lü set olabilir.Yeterki kasa icini maksimum seviyede havalandirsin
Teşekk
110 liraya MSI TorX Fan var, 100 CFM'den fazla akış sağlıyor, şu ana kadar yaklaşanı bile göremedim.
Teşekkür ederim.Tek başına ön fan olarak kullansam yeterli olur mu yoksa 2 veya 3 ader mi almam gerekir?

Aynen öyle tek fan için 100 tl.2`li veya 3`lü set olabilir.Yeterki kasa icini maksimum seviyede havalandirsin
Teşekk

Teşekkür ederim.Tek başına ön fan olarak kullansam yeterli olur mu yoksa 2 veya 3 ader mi almam gerekir?
Aigo Aurora C3 3 lü 120mm RGB Kasa Fanı | ITOPYA
Bana kalırsa 3 tane alın.
Veya bu (20 TL daha pahalı ama)
Corsair SP120 Yüksek Performanslı 120mm PWM Yüksek Statik Basınçlı Fan (CO-9050013-WW) Soğutucu - Fan CORSAIR

O halde Corsair öneririm. En iyi fan üreticilerinden biri. Belki RGB istersiniz diye Aigo koydum.
Çok teşekkürler.Anakartımda tek fan girişi var,kontrolcüm var fakat normal hız veya maksimum hız modu var.Kontrolcüyü bir şekilde anakarta bağlayıp kontrol edebilme imkanım var mı ?(tek fan girişi olan yerde işlemcinın sıvı soğutma fanı bulunuyor)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı