100₺ üstü oyuncu mouse önerisi

Bütçeyi aşabilirseniz bunu öneririm çok iyi bir mouse.

Bütçeyi aşabilirseniz bunu öneririm çok iyi bir mouse.
Peki sizce lazer mi optik mi olması lazım?

100-130₺ bütçe, yanında bu bütçeyle alabileceğim en iyi fareyi istiyorum. Siz ne önerirsiniz?
100₺ değil fakat yakın fiyatta everest sgm-x7 modelini tavsiye ederim.Ucuz diye önyargılı olma baya iyi bir ürün.Hem çok sağlam gerçekten bütün samimiyetimle söylüyorum 30 seferden fazla masadan düştü bir bozulma deformasyon yok.
10852758814770.jpg

100₺ değil fakat yakın fiyatta everest sgm-x7 modelini tavsiye ederim.Ucuz diye önyargılı olma baya iyi bir ürün.Hem çok sağlam gerçekten bütün samimiyetimle söylüyorum 30 seferden fazla masadan düştü bir bozulma deformasyon yok.Eki Görüntüle 934800
Bende vardı bu, 2015'te almıştık. Adamlar ağırlaşsın diye demir koymuşlar içine, orta tuşu çalışmıyordu. Sallayınca ses bile geliyordu. Bütçesine göre önerelim.

100₺ değil fakat yakın fiyatta Everest SGM-X7 modelini tavsiye ederim. Ucuz diye önyargılı olma bayağı iyi bir ürün. Hem çok sağlam gerçekten bütün samimiyetimle söylüyorum 30 seferden fazla masadan düştü bir bozulma deformasyon yok.Eki Görüntüle 934800

Hocam bu 80 TL

Bende vardı bu, 2015'te almıştık. Adamlar ağırlaşsın diye demir koymuşlar içine, orta tuşu çalışmıyordu. Sallayınca ses bile geliyordu. Bütçesine göre önerelim.
Bende hiç bir sorun yok. 7 aydır kullanıyorum kaç sefer düştü falan bir kere bozulma deformasyon olmadı. Ben aldığım zaman önyargılıydım bu paraya pek iyi birşey çıkmaz diye baya şaşırttı beni.
Bütün tuşları çalışıyor bir bak derim memnun kalırsın.
Belki sorun sadece senin fareye özgüdür.

Bende hiçbir sorun yok. 7 aydır kullanıyorum kaç sefer düştü falan bir kere bozulma deformasyon olmadı. Ben aldığım zaman önyargılıydım bu paraya pek iyi bir şey çıkmaz diye bayağı şaşırttı beni.
Bütün tuşları çalışıyor bir bak derim memnun kalırsın.

Hocam kendim kullandım mouse çok ağır, malzeme kalitesi çöp ben aldıktan 4 ay sonra ışığı ve DPI değişmemeye başlaı zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı