1000-1300 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Kendi kullanımıma dayanarak ben Cloud Alpha S'i önermiyorum.
Fiyatını asla hak eden bir kulaklık değil.
Neden değil diye soracak olursanız, ses kalitesi, oyunlardaki kalite ve müzik kalitesi berbat.
Kullandım da söylüyorum yoksa bilmeden laf atmıyorum kimse yanlış anlamasın lütfen.

2 Gün kullanıp direkt iade ettim.

Ayrıca Cloud 2 kullanmanıza rağmen neden kullanmadığınız bir kulaklığı şiddetle öneriyorsunuz anlamadım.

Cloud Alpha s de kullandım kardeşim kullanmadığım bir kulaklığı önermiyorum bilmeden yorum yapmayalım. 2 gün kullanarak kulaklık kalitesi anlaşılmaz. Ayrıca 2 gün kullanıp da dünyaca ünlü bir kulaklığa kötü diyemezsiniz. Yorumlarınızı yaparken de bence ibaresini kullanırsanız daha uygun olur. Kulaklık size göre kötü.

Cloud Alpha s de kullandım kardeşim kullanmadığım bir kulaklığı önermiyorum bilmeden yorum yapmayalım. 2 gün kullanarak kulaklık kalitesi anlaşılmaz. Ayrıca 2 gün kullanıp da dünyaca ünlü bir kulaklığa kötü diyemezsiniz. Yorumlarınızı yaparken de bence ibaresini kullanırsanız daha uygun olur. Kulaklık size göre kötü.
Parasına değmeyen bir kulaklık, daha ucuza daha iyi şeyler alınabilir. Fanboyluk yapmaya gerek yok.

Fanboyluk falan yok ortada kulaklığı kullanmadan eleştirmek yanlış. Dediğim gibi sizce kötü.
Kulaklığı yeterince kullandığımı düşünüyorum telefon kulaklığı ile kastığım müthiş sesi bu kulaklıkla kasamadım.Müzik performansının telefon kulaklığından bile daha kötü olduğunu düşünüyorum.
2 gün benim için gayet yeterli bir süre, kulaklık 2 günden sonra daha iyi bir ses vermeyecek sonuçta.

Geri
Yukarı