1000-1500 lira arasında kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Talha Karakaya

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Merhaba,

1000-1500 lira arasında kablosuz rekabetçi oyunlarda (CS:GO, COD MW, Rainbow 6 Siege, PUBG) iyi ses kasabileceğim kaliteli bir kulaklık arıyorum önerileriniz varsa bu fiyat bandında, daha uyguna veya biraz daha üstüne tavsiylere açığım.

Şimdiden teşekkürler.

Cloud Flight kullanıyorum, öneririm. Ses kalitesi çok güzel, rahat. Şarj süresi iyi, ledler kapalıyken 27-28 saat gidiyor. Cloud Flight S çıkıyor sanırım yakında. O da beklenebilir.

Peki kafanızı ne kadar ağrıttığı konusunda bir bilgi verecek misiniz?

Yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Günde 12 saat çıkartmadığım oluyor kablosuzun da verdiği rahatlıkla, hiç rahatsız etmiyor yani. Öncesinde cloud 2 kullanıyordum. 5-6 saatten sonra sıkmaya başlıyordu. Bu biraz da fiziksel bir durum. Benim kafam küçüktür mesela. 😂

Yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Günde 12 saat çıkartmadığım oluyor kablosuzun da verdiği rahatlıkla, hiç rahatsız etmiyor yani. Öncesinde cloud 2 kullanıyordum. 5-6 saatten sonra sıkmaya başlıyordu. Bu biraz da fiziksel bir durum. Benim kafam küçüktür mesela. 😂
Arctis 7 her kafa yapısına uygundur mesela. :D Ben koca kafalıyımdır, Cloud Flight taktığımda kafamı sıkmıştı ve muhtemelen alsaydım ağrıtacaktı.

Arctis 7 her kafa yapısına uygundur mesela. :D Ben koca kafalıyımdır, Cloud Flight taktığımda kafamı sıkmıştı ve muhtemelen alsaydım ağrıtacaktı.

Arctis 7'de güzel. Deneme şansım olmuştu. O bant olayı biraz sinir bozabiliyor belli bir kullanımdan sonra, yıpranıyormuş. Sanırım satın alınabiliyor bantın yenisi orasını tam bilmiyorum. Ama benim fikrim cloud flight ses kalitesi olarak bir tık daha üstün. Konfor olarak da Arctis 7 bir tık daha üstün. Ben de ikisini karşılaştırıp, deneyip tercihimi flight'tan yana yapmıştım.

Arctis 7'de güzel. Deneme şansım olmuştu. O bant olayı biraz sinir bozabiliyor belli bir kullanımdan sonra, yıpranıyormuş. Sanırım satın alınabiliyor bantın yenisi orasını tam bilmiyorum. Ama benim fikrim cloud flight ses kalitesi olarak bir tık daha üstün. Konfor olarak da Arctis 7 bir tık daha üstün. Ben de ikisini karşılaştırıp, deneyip tercihimi flight'tan yana yapmıştım.
Ben de aynı şekilde tercihimi Acrtis 7'den yana yapmıştım, daha önceden HyperX kulaklıklar kullandım ama yaptığı baş ağrısı insana ''bu kulaklığı aldığım güne lanet olsun'' dedirtiyor insana.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı