1000-1500 lira arasında kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Ben de aynı şekilde tercihimi Acrtis 7'den yana yapmıştım, daha önceden HyperX kulaklıklar kullandım ama yaptığı baş ağrısı insana ''bu kulaklığı aldığım güne lanet olsun'' dedirtiyor insana.
Her ekipman herkesin beklentisini aynı şekilde karşılamaz elbette. Ben HyperX kullaklıkları kusursuz bulurum mesela. Siz Razer mouse seversiniz. Ben Zowie. Başka biri Steelseries mouse sever. Ekipmanın en makbulü denenerek alınandır. 😊

Her ekipman herkesin beklentisini aynı şekilde karşılamaz elbette. Ben HyperX kullaklıkları kusursuz bulurum mesela. Siz Razer mouse seversiniz. Ben Zowie. Başka biri Steelseries mouse sever. Ekipmanın en makbulü denenerek alınandır. 😊
Bir şey daha soracağım, kulaklığınız deri pad ile mi geliyor, yanında yedek kumaş pad var mı?

Ama HyperX ürünleri gerçekten iyi ben Alpha S kulaklık, Earbuds kulak içi kulaklık ve xbox controller şarj istasyonunu kullanıyorum. Muazzam.

Deri ile geliyor. Kumaş pad çıkmıyor kutudan. Temin edilebiliyor. Hatta cloud 2 padler uyumluymuş galiba.
@Silinen üye Yedek ped ile Cloud II ve Alpha S geliyor sadece. Yedek pedleri bulmanız zor. Şu an sadece amazonda var.
@Silinen üye Arctis 7, bu özellikleriyle Flight S ve Cloud Mix modellerinden geride.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-03-09 212156.png
    Ek Açıklama 2020-03-09 212156.png
    15 KB · Görüntüleme: 38
Ben tecrübe ettiğim kulaklığın (-) yönlerinden de bahsedebilirken sizin bunu yaptığınızı göremiyorum. Marka fanboyluğu mu var sanki biraz? Hiç mi kusuru yok bu Arctis 7'nin? :)
Fanboyluk yaptığım yok, sadece HyperX her ne kadar ses kalitesine önem verse de konfor çok daha önemli. Başınız ağrırken ses kalitesi ne kadar iyi olursa olsun oynadığınız oyuna veya izlediğiniz filme konsantre olamayacaksınız. Benim kullandığım kulaklığın da eksileri var, ama benim için aman aman önemli şeyler değil. Yani insanların önceliğinin konfor olması gerekli diye düşünüyorum.

SteelSeries Arctis 7 öneriyorum, kullanıyorum ve memnunum.

Arctis 3 kullanıyorum bende. Şu an DDA rahatlık açısından güzel kulaklık dediğiniz gibi.

Ben tecrübe ettiğim kulaklığın (-) yönlerinden de bahsedebilirken sizin bunu yaptığınızı göremiyorum. Marka fanboyluğu mu var sanki biraz? Hiç mi kusuru yok bu Arctis 7'nin? :)

HyperX Cloud Alpha S bakıyordum, sonradan kablosuza baktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı